Davutoğlu disipline verdi, hayatı değişti

Üniversitede eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun öğrencisi olan Dr. Hale Dönertaşlı, Davutoğlu ile yaşadığı ilginç olayı ulusal bir gazeteye verdiği röportajda açıkladı.

13 Şubat 2018 Salı 09:20
Davutoğlu disipline verdi, hayatı değişti

Söz konusu olayı Dönertaşlı şu şekilde ifade etti:

Özel bir üniversitede Matematik-Bilgisayar bölümünde burslu okurken, paraya ihtiyacım vardı. Arkadaşlarımın ödevlerini yaparak para kazandığımı MIS Bölüm başkanı (Eski başbakanımız Ahmet Davutoğlu) duyunca, disipline verildim. Tüm bursum iptal edilecek ve okuldan atılacaktım. Kendi bölümümdeki hocalarım beni yalvar yakar kurtarmaya çalışırken, af için şart koşuldu. Bana aylık harçlık verilecek, ben de karşılığında 2 bölüm bitirecektim ve bir daha başkalarının ödevlerini yaparak para kazanmayacaktım! İkişer üçer bitirmeye alışınca master’da da böyle devam etti...

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 09:20

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    17 Şubat 2019