Altınbaş Üniversitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast davasında flaş karar

Hakimler ve Savcılar Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast davası için önemli bir karar aldı.

18 Temmuz 2017 Salı 11:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast davasında flaş karar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1'i firari 37 darbeci askerin aralarında bulunduğu 44'ü tutuklu 47 kişinin Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına, bugün HSK'nın Cumhurbaşkanı'na suikast davası için aldığı önemli bir kararla başladı. Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde Emirşah Baştoğ başkanlığındaki heyetin sadece Cumhurbaşkanı'na suikast davasına bakması, bu konuya yoğunlaşıp uzmanlaşması kararlaştırıldı.

2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki diğer adli davalara ise aynı mahkemenin yeni atanan yedek hakimlerinin devam edeceği belirtildi.
 

Haber Tarihi: 18 Temmuz 2017 Salı 11:07
  • KmlKml5 gün önce
    Bunlar hero/ zero kahramanı biliyorsunuz değilmi?Silahlı kuvvetlerin en zorlu birlik mensupları...torpille o görevlere geldikleri için suikastı ellerine yüzlerine bulaştırmış ,geldikleri helikopter ler polislerin 1 km den tabanca atışlarıyla inememiş bu torpilli feto ramboları da!!! Ormana kaçmış...mütemadiyen fırınlardan çaldıkları ekmek ve bağ bostan hirsizlayarak sonunda fare gibi yakalanmış lardır...fetorambo zero su bunlar...