Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ünlü çorbacıya ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etiler'de bir çorbacıya uğradı.

12 Ocak 2018 Cuma 22:48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Üniversitesi'ndeki programın ardından, Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı'na gitti.

Burada bir süre kalan Erdoğan, daha sonra Etiler'deki Sarıhan Çorbacısı'na geçti. Erdoğan'ın geçtiğimiz pazar günü Boğaziçi Üniversitesi'ndeki programdan dönerken, mekan sahibi Cemal Sarıhan tarafından davet edildiği, verdiği söz üzerine çorba içmeye gittiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti yöneticileri ve milletvekilleri eşlik etti.

Burada bir süre kalan Erdoğan, mekandan çıkarken, çalışanlarla fotoğraf çektirdi ve kendisini dışarıda bekleyen vatandaşlarla selamlaştı.

Haber Tarihi: 12 Ocak 2018 Cuma 22:48

YORUM YAZ

  • MuratMurat9 ay önce
    Kimi yer kimi bakar kiyamet ondan kopar demisler man adasini yediler bitirdiler simdide corbaciya saldirdilar demek
  • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp9 ay önce
    Böyle sahneler insanın yüreğini ferahlatır .Sağ ol başkanımız
  • haydarhaydar9 ay önce
    Afiyet olsun reise yakışır hele kendini açlıktan yakan birilerinin olduğu günde zenginlerin semtinde iyi olmuş, yarasın inşallah yüzyıl daha yönetir ülkeyi, böyle dünya lideri nerden bulunacak daha gerçi bir zulüm ebediyete kadar sürmez..

Günün Karikatürü

23 Ekim 2018