Cumhurbaşkanı Erdoğan partiye ne zaman dönecek?

Türkiye 2019'dan sonra yeni bir sistemle yönetilecek. Ama o süreç öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu AK Parti'ye üye olacak, yeniden genel başkanlık koltuğuna oturacak. Peki tarih yakın mı? Erdoğan'ı o koltukta ne zaman göreğiz? Süreç nasıl işleyecek?

21 Nisan 2017 Cuma 21:07
Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 21:07

YORUM YAZ

  • JURNALJURNAL11 ay önce
    Siz hala bu cek li cük lü konuşmalar yaparken;Türkiye de büyük olaylar patlamak üzere...elinizi çabuk tutun kardeşim yaa..bu ülke için gereken neyse yapın...milleti deli ettiniz..
  • Vatandaşın SesiVatandaşın Sesi11 ay önce
    Şehrin önde gelenleri ile yakın, sıcak, düzenli bir ilişki kuramayan,halkın dilinden anlamayan,halkla duygusal bağ kuramayan,akademik kariyerinden başka birşeyi olmayan,halktan kopuk,,halk nezdinde bir oy dahi karşılığı olmayan,siyasetin mutfağından gelmeyen,halka tepeden bakan,elbisenin ütüsü bozulmasın diye diz çökmeyen,samimiyetsiz, gönül eri olmayan, gönül erlerini küstüren, makyajım bozulur diye kucaklaşmayan,uhrevi düşünceden yoksun,kibirli...il-ilçe başkanlarından,belediye başkanlarından, vekillerden,bakanlardan,bakan yardımcılarından,danışmanlardan, müşavirlerden,STK temsilcilerinden, bürokratlardan, müsteşarlardan,amirlerden,rektörlerden,ihale takipçilerinden...partiyi kurtarmadan veya bu tipleri uzaklaştırmadan, hizaya getirmeden, aşırı kategorik, hiyerarşik yapıyı düzeltmeden ,Sayın Cumhur başkanımızın partiye gelmesi bir şey değiştirmez, Reisimizi çok yıpratır.Kendi gibi olanların sayısını artırmalıdır.Ak partinin kuruluş amacına felsefesine uygun ekip hemen oluşturulmalıdır. Memleketin acil ihtiyacı vardır.Sayın Cumhurbaşkanımız, cumhurlabu meseleyi aşacak ferasete,samimiyete,cesarete her daim sahiptir.Yapacak çok işimiz,Reisimize ihtiyacımız var.Allah c.c emeklerini boşa çıkarmasın.
  • Fırat kalkanıFırat kalkanı11 ay önce
    Bence 2019 a kadar üye olmasın. Bu tevazuyu gösterirse millette memnun kalır. Nasıl olsa istediği an girebilir. Yasa artık buna mümkün.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018