Seçim 2019 Sayfası

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kültür ve eğitim önceliğimiz olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir Modern Sanat Müzesi açılışında konuştu.

17 Şubat 2018 Cumartesi 18:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kültür ve eğitim önceliğimiz olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Önümüzdeki dönemlerde, kültür ve eğitimi önceliğimiz olarak yapmayı planlıyoruz. Kültüre ve sanata yapılan her yatırım bizi heyecanlandırıyor. Bir kez daha bu eserin ülkemize şehirimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

İnsanlığın ilk yerleşim yerinden başlayarak her türlü tarihi zenginliğe sahip olup da bunu sergileyememek anlaşılabilir bir durum değil

Bizim kültür ve sanat konusunda eksiğimiz olmadığına, tam tersine göz kamaştırıcı bir zenginliğe sahip olduğumuza inanıyorum. Eğitimi ve kültürü önceliklerimizin en üst sırasına çıkarmakta kararlıyız.

Ülkelerin ve toplumların gücü konusunda kültür ve sanatı ilk sıraya yerleştirmekte asla tereddüt etmem .

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Şubat 2018 Cumartesi 18:25

YORUM YAZ

  • Eski Dag Komando 92/2Eski Dag Komando 92/21 yıl önce
    O bir Lider, O bir Reis, O büyük Baskomutan ne büyük bir Lider !bir isareti yeter, öl desin ölelim. Potansiyel güc emirlerini bekler Baskomutanim. Saygilar sevgiler, ellerinden öperim. Eski 92/2Isparta Dağ Komando Tuagyìndan bir gazi.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Nisan 2019