Cumhurbaşkanı Erdoğan: Korkaklar 8. defa yenilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, isim veremeden Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenerek "Milletten korkan, gençlerden çekinen bir anlayışla Türkiye'nin geleceği inşa edilebilir mi? Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hala direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar." dedi.

20 Mart 2017 Pazartesi 13:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Korkaklar 8. defa yenilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'nde Kılıçdaroğlu'na isim vermeden yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletten korkan, gençlerden çekinen bir anlayışla Türkiye'nin geleceği inşa edilebilir mi? Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hala direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar." dedi.

Haber Tarihi: 20 Mart 2017 Pazartesi 13:38

YORUM YAZ

 • ATAKANATAKAN1 yıl önce
  Şeyhlerin dizinin dibinden gelen biri olarak sayın rte çok haklı devlet bahçeli aynenöyle.Pardon sayın Kılıçdaroğluna söylemiş bu cümleyi.Tabipkk dan sonra kullanılma sırası bahçelide olduğu içingeçenlerde ettiği lafları,hakaretleri unutmuş.Yetmez ama allah ıslah ede seni.Saygılar
 • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
  . Hele Güneysulu ise tamtekmil evetçi oluyorlar.
 • MhpMhp1 yıl önce
  Görecegiz!!!!Kim yenilecek.
 • Salih Salih 1 yıl önce
  Reis onun kafasına asla laf yatmaz ne söylsen boş
 • EveetEveet1 yıl önce
  Men dakka dukka
 • Türk vatandaşı Türk vatandaşı 1 yıl önce
  TABİKİ OYUM HAYIR HAYIR HAYIR OLACAK HAYIR....  OYUM HAYIR HAYIR HAYIR OLACAK

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018