Çukurca'dan acı haber

TSK, Hakkari'nin Çukurca ilçesi Zer Tepe üs bölgesine bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen roketli saldırıda bir askerin şehit olduğu bildirildi.

09 Şubat 2018 Cuma 19:40
Çukurca'dan acı haber

Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK), Hakkari'nin Çukurca ilçesi Zer Tepe üs bölgesine bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen roketli saldırıda bir askerin şehit olduğu bildirildi.

TSK'den yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

"9 Şubat 2018 tarihinde Hakkari/Çukurca Zer Tepe Üs bölgesine bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen roketli saldırı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz."

Haber Tarihi: 09 Şubat 2018 Cuma 19:40

YORUM YAZ

 • Sehit anne Sehit anne 6 ay önce
  Bin kanı bozuk kahpekurban olsun sehidimin bir tirnagina bir ölür binbir diriliriz şehitler ölmez vatan bölünmez en ağırşekilde intikamin alınacaktır sen rahat uyu o yüce makaminda ailesine sabırlar ihsan etsin rabbim
 • MaMa6 ay önce
  İdam hemen gelmeli bu kuduz Köpekleri idam temizler ancak
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 6 ay önce
  Bu Üslere Erken Roket Uyarı Sistemi Yapilamazmı? Roket Daha Havada Ve Yüz Metre, Uzaktan Vurulamaz mı? Aselsan Yaparİnşallah.
 • kafayı yicem kafayı yicem 6 ay önce
  anlamıyorum bizim mevzilerimizi niye oyuklara yapmıyoruz açık hedef tahtası gibi bekliyoruz
 • hakanhakan6 ay önce
  IDAM YOK ..... idam olmayincada korkulari yok, köseye sikistiklarindada, teslim oluyoruz pismaniz deyip,az bi hapisleyirtiyorlar.... idam gelsin bakayim, cesaret edebilirlermi !kacak elektrik kullanimi bile kesilir korkularindan.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü