Cübbeli Ahmet Hoca'dan 'Caner Taslaman' iddiası

Cübbeli Ahmet Hoca sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Caner Taslaman'ın Afrin harekatında şehit olan askerlere 'şehit' demediğini iddia etti.

13 Şubat 2018 Salı 11:59
Cübbeli Ahmet Hoca'dan 'Caner Taslaman' iddiası

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Kuran araştırmacısı ve felsefeci Prof. Caner Taslaman hakkında ilginç bir iddiada bulundu.

Ünlü, Caner Taslaman'ın Afrin operasyonunda hayatını kaybederek şehit olan askerlerimizin 'şehit' olmadığı görüşünde olduğunu iddia etti.

Ünlü, şunları söyledi; "Operasyonun 23. gününe kadar şehitler hakkında açıklama yapmamışken, bizim twitimizden sonra twit atan fakat İslamoğlu gibi devlet için savaşanın şehit olmadığı görüşünde olduğunu düşündüğümüz Caner Taslaman şehit ifadesini kullanmamaya özen göstererek düşüncemizi teyit etmiştir."

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 11:59

YORUM YAZ

 • YakupYakup6 gün önce
  Yıllardır bu içimizdeki hainler bitmedi bitmeyecek karşımızdaki düşman bize zarar veremez lakin bu münafıklar bizlere çok çektirdi rabbim taslaman islamoğlu bayındır ve diğerlerine fırsat vermesin
 • NazmiNazmi6 gün önce
  Ey Caner Taslaman Şanlı Şehitlerimize Şehit Demeye Bile Dilin Varmamış !Bide İslam Alemi İçin Savaşın Bitmesini İstiyorum Demişsin !Bizim Afrin Operasyonunda Hakkın Rahmetine Kavuşan Askerlerimizin Hepsi Anasının Ak Sütü Gibi Şehittir..Ordumuzun Karşısındakiler İslam Alemi Değil Bebek Katili, Hain, Birer Teröristir. Ne İslam Aleminden Bahsediyorsun ! Kendine Gel !
 • HalitHalit7 gün önce
  Allahın Dini bu alimlerin şaklamanların yüzünde cektiği kadar hic bir kimseden cekmemiştir temiz kalbli insanlarin temiz zihinleri ile oynamaktan başka bir şey yapmadiklarini görmüyormusunuz orada savaşan ne icin savaşmaktadır bunlari inkar edenler kendileri ta cehendemin dibine kadar boyliyacaklar cpnkü orada küffar birilerini köle yapıp masum insanlari kullanarak gene sucsuz madum kadın yaşlı coluk cocuk demeden hepsine dünyayi zindan edenlerle savaşdıgını inkar edenler şehitliği agizlarina dolamasinlar önce gitsinler orada bu teröristlerin yaptiklarini görsün sonra konuşsun yorum yapsin
 • YusufYusuf7 gün önce
  Sen munafik kelimesinin manasini tam anlami ile bilseydin gelisi guzel kullanmazdin. Hayatini hurafelere deyil kur’an’a adamis birine munafik gavur herif diyorsun. Yuce Allah elbet bunun hesabini senden sorar.
 • AlperAlper7 gün önce
  Vatan savunması halkdan toplanan vergilerle yapılıyor,lafa gelince büyük konuşanlar vergi kaçırmıyormu?kayıtdışı işleri yok mu?Cübbeli neden gavsları,şeyhleri yardıma çağırmıyor?Yetiş yaaa Abdülkadir Geylani desin de bi çaksın şu terörist ABD,lilere de görelim!Kerametler,Evliyalar hani nerede?Kuranda Allah,ın sünnetullahı değizmez diyor ama Kuran okuyan kim!
 • mertmert7 gün önce
  cübbeli ahmet fitnecilere gereken cevabı vermiş atatürkümüzün bize emanet ettiği laik cumhuriyetimizin kıymetini fitneciler ne bilir,laiklik ve atatürk ilke ve devrimlerini muhafaza ve müdafaa etmek için canlarını veren şehitlerimize tanrıdan esenlik dilerim
 • Osman ÇETİNOsman ÇETİN7 gün önce
  Cennet te cehennemde insanoğlunun tasarrufunda değildir. Cübbelinin veya bir başkasının hiç değil. Şarkıcılar kaset çıkaracağı zaman yaptıkları gibi, cübbeli de kendini parlatmaya çalışıyor. 
 • yavuz selimyavuz selim7 gün önce
  Caner Taslaman ve Kızıl İmamcılar diye bir interneti taramak lazim..
 • Ahmet GunduzAhmet Gunduz7 gün önce
  Caner taslamanve islamoglu şehitligin ne demek olduğunu bilecek düzeyde ilme sahip değiller. Onlar ancak ortalıği karistirmasini bilirler.fitneciler.
 • mevlütmevlüt7 gün önce
  islamoğlu zaten münafığın önde gideni.....ona göre ademin babası var mış.....gavur herfi
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018