Coşkulu “EVET” programı

AK Parti Altındağ İlçe Teşkilatı düzenlediği “Evet” programında,Prof. Dr. Vedat Bilgin ile buluştu. Referandumda oy kullanacak herkesin yeni sistemi doğru anlaması gerektiğine dikkat çeken Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Bu bir sistem değişikliğidir. O nedenle sistemin kişiler üzerinden tartışılmasının doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.

15 Mart 2017 Çarşamba 13:50
Coşkulu “EVET” programı

YENİ AKİT / ANKARAAK Parti Altındağ İlçe Teşkilatı düzenlediği “Evet” programında,  Prof. Dr. Vedat Bilgin ile buluştu. Referandumda oy kullanacak herkesin yeni sistemi doğru anlaması gerektiğine dikkat çeken Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Bu bir sistem değişikliğidir. O nedenle sistemin kişiler üzerinden tartışılmasının doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.

“ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ TÜRKİYE İÇİN BİR FIRSATTIR”

AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca’nın ev sahipliğinde düzenlenen programa,  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de katıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki programa yaklaşık 800 Altındağlı vatandaş katıldı. Salonda açılan Türk bayrakları ile coşku dolu dakikalar yaşandı.Atlındağ’ın büyük bir aile olduğunu söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Biz, Altındağ’da büyük bir aileyiz. Göreve geldiğimiz 2004 yılından itibaren Altındağ için çalıştık. Yılmadan, yorulmadan, pes etmeden çalıştık. Halkımızın rahat etmesi için çalıştık. Gelinen nokta ortada... Biz, işimizi severek yapıyoruz.” Başkan Tiryaki, referandumda oy kullanacak herkesin yeni sistemi doğru anlaması gerektiğine dikkat çekerek “Bu bir sistem değişikliğidir. O nedenle sistemin kişiler üzerinden tartışılmasının doğru olmadığını düşünüyorum. ‘Evet’ diyen insanların kişilere değil; yeni yönetim sistemine ‘evet’, ‘hayır’ dediklerinde ise; ‘mevcut devam eden, sıkıntıları olan ve zor çalışan sistemin kalması için’ hayır’ dediklerini bilmelerini istiyorum” şeklinde konuştu.

“ÜLKEMİZ İÇİN EVET”
Referandum süreci hakkında bilgi veren AK Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca, “Referandumdan çıkacak ‘Evet’ sonucunun ülke adına çok faydalı olacak. Halk oylamasında çıkacak ‘Evet’ ile daha güçlü bir Türkiye dünya sahnesinde olacak. Ülkemizi daha aydınlık, daha huzurlu günler bekliyor” dedi. Altındağ’da uzun yıllar el ele yürüdüklerine dikkat çeken AK Parti Altındağ Koordinatörü Prof. Dr. Vedat Bilgin, daha sağlam adımlarla görev başında olduklarını söyledi. Bilgin, yediden yetmişe tüm Altındağlılara kucak açtıklarını belirterek referandum üzerinde durdu. Halkın en doğru kararı vereceğini dile getiren Bilgin: “Bu halk 2002 yılından beri yanımızda. Ve referandumda da bir kez daha yanımızda olacak. Buna olan inancım tam. Alnımızın akıyla bu işin üstesinden geleceğiz” dedi.


Yeni Akit Gazetesi
Haber Tarihi: 15 Mart 2017 Çarşamba 13:50

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü