Çölaşan'dan provokasyon!

Sözcü'de kalem oynatan Emin Çölaşan, Ankara'da toplantı ve gösteri yürüyüşlerine getirilen yasakla ilgili algı operasyonuna girişerek sokağı işaret etti.

19 Ekim 2016 Çarşamba 23:39
Çölaşan'dan provokasyon!

YENİAKİT.COM.TR - Ankara Valiliğinin toplantı ve gösteri yürüyüşlerine getirdiği yasağa ilişkin soruyu cevaplayan Ankara Valisi Ercan Topaca, bunun temel amacının terör eylemlerini önlemeye yönelik olduğunu belirtmiş ve yasağın 29 Ekim ile 10 Kasım'ı kapsamadığını ifade etmişti.

ÇÖLAŞAN ALGI OPERASYONU YAPARAK SOKAĞI İŞARET ETTİ

Sözcü yazarı Çölaşan ise, bugün (Çarşamba) yayınlanan yazısında, 29 Ekim ve 10 Kasım törenlerinin yasaklandığı şeklinde bir algı operasyonuna girişerek "Hiç kuşkum yok, 29 Ekim ve 10 Kasım'da olaylar çıkarsa, sadece ve sadece bu yasaklamalar yüzünden çıkmış olacaktır. Sorumlusu bu kararları alan ve aldıran makamlardır. Esas sorumlu Ankara Valisi'ne emir veren hükümettir" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YA DA AKIL VERMİŞTİ!

Hürriyet'te yazarlık yaptığı yıllarda Çölaşan, "Ben olsam Türkiye'ye Ramazan'da saldırırdım" demişti. İftar saati Türk güvenlik güçlerinin "mayışmış, aç, susuz ve yorgun" olduğuna dikkat çeken Çölaşan "Terörist olsam eylemimi iftara yakın koyarım" ifadelerini kullanarak teröristlere yol göstermişti.

www.yeniakit.com.tr

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 23:39

YORUM YAZ

 • palpalpalpal1 yıl önce
  hükumet,vatandaslara geceleyin sokaklara dökülüp nöbet bekleyin yeni bir darbe olmasin diye,vatandaslar uygulanan darbe yasaklarini delmek icin nicin sokaga cikmasin.cölasan haksiz mi?
 • Hamza kefeliogluHamza kefelioglu1 yıl önce
  senin Allah belani versin Dunyanin neresinde senin gibi hem bu memlekette yasiyacaksin hem elinden gelen kotulugu o ulkeye yapacaksin Hasan cemal ve sen Allah size ve neslinize turkiyemde huzur nasip etmesin yuva kurdurmasin nankorler.
 • SüloSülo1 yıl önce
  Seni Allah kahretsin ,resmen Vatan haini ,kalem tutan o elin yürüyen o ayaklarin carpilir insallahhhhhh insallah
 • Hakan TemürHakan Temür1 yıl önce
  Bu sülüğün çok dan gazetesi kapatılıp kendisinin içeri alınması lazımdı.Hüsamettin Çindoruk bu sülüğün kuzeni ve kollayıcısı dokunamıyor bu hergeleye kimse
 • BetoBeto1 yıl önce
  ..bunun sonu da ALKOL..!
 • Ramazan gürbüz Ramazan gürbüz 1 yıl önce
  Bu adi şahısın hakkında yazmayın sonra kendini çok önemli biri zanneder
 • cemaleddincemaleddin1 yıl önce
  Bu adamcik hic dish doktoruna gitmiyomu ?, Birileri hayrina bunun dishlerini bir temizletse iyi olur.
 • AlphanAlphan1 yıl önce
  Ulan emo,ulan emo,yine saçmaladın be oğlum.
 • Hasankorkmaz Hasankorkmaz 1 yıl önce
  Emin! Köpeklik sana yakışıyor.devam!!!
 • NzfNzf1 yıl önce
  Asaaglık komplocudüzenbaz ikiyüzlü sosyal demokrat
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018