Çölaşan'dan provokasyon!

Sözcü'de kalem oynatan Emin Çölaşan, Ankara'da toplantı ve gösteri yürüyüşlerine getirilen yasakla ilgili algı operasyonuna girişerek sokağı işaret etti.

19 Ekim 2016 Çarşamba 23:39
Çölaşan'dan provokasyon!

YENİAKİT.COM.TR - Ankara Valiliğinin toplantı ve gösteri yürüyüşlerine getirdiği yasağa ilişkin soruyu cevaplayan Ankara Valisi Ercan Topaca, bunun temel amacının terör eylemlerini önlemeye yönelik olduğunu belirtmiş ve yasağın 29 Ekim ile 10 Kasım'ı kapsamadığını ifade etmişti.

ÇÖLAŞAN ALGI OPERASYONU YAPARAK SOKAĞI İŞARET ETTİ

Sözcü yazarı Çölaşan ise, bugün (Çarşamba) yayınlanan yazısında, 29 Ekim ve 10 Kasım törenlerinin yasaklandığı şeklinde bir algı operasyonuna girişerek "Hiç kuşkum yok, 29 Ekim ve 10 Kasım'da olaylar çıkarsa, sadece ve sadece bu yasaklamalar yüzünden çıkmış olacaktır. Sorumlusu bu kararları alan ve aldıran makamlardır. Esas sorumlu Ankara Valisi'ne emir veren hükümettir" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YA DA AKIL VERMİŞTİ!

Hürriyet'te yazarlık yaptığı yıllarda Çölaşan, "Ben olsam Türkiye'ye Ramazan'da saldırırdım" demişti. İftar saati Türk güvenlik güçlerinin "mayışmış, aç, susuz ve yorgun" olduğuna dikkat çeken Çölaşan "Terörist olsam eylemimi iftara yakın koyarım" ifadelerini kullanarak teröristlere yol göstermişti.

www.yeniakit.com.tr

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 23:39

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü