Çok ilginç fotoğraf! PKK’lılar…

Almanya’da yaşayan terör örgütü PKK’nın sempatizanları yaklaşan yılbaşı öncesi Noel Baba kılığına girerek propaganda yaptı.

08 Aralık 2017 Cuma 09:16
Çok ilginç fotoğraf! PKK’lılar…

Frankfurt’ta meydana gelen olayda takma sakalla birlikte Noel Baba kıyafetleri giyen ve ellerinde PKK sembollü kırmızı çuvallar taşıyan bir grup PKK’lı el bildirileri ve çocuklara oyuncak dağıttı. Güneydoğu’da çocukların okudukları okulları, oynadıkları parkları kundaklayan ve yıkmaya çalışan örgütün yeni stratejisi tepki çekti. Almanların fazla ilgi göstermediği gruba Almanya’da yaşayan Türkler tepki gösterdi. PKK’lı grup, bildiri ve oyuncak dağıtımının ardından bir araya gelerek, İmralı Cezaevi’nde yatan hükümlü lideri Abdullah Öcalan lehinde sloganlar attı. Kent meydanına afiş de asan terör örgütü yandaşları tepkilerin ardından olaysız bir şekilde dağıldı. AB’nin terör listesinde olan PKK’nın yöneticisi Cemil Bayık, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda PKK adına Almanya’dan özür dilemişti.

Haber Tarihi: 08 Aralık 2017 Cuma 09:16

YORUM YAZ

  • aliali3 ay önce
    Arkadaşlar bazı yorumcularininsafi yok gözü kür kalbı mühürlüsanki türkiyede böyle noel şenlikleri Türkler yapmiyor sadece ab de kürdler yapar. Bu pislik yapan kim olursa olsun Allah kahr etsin.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018