CNR Kitap Fuarı'na geri sayım başladı

Bu yıl "15 Temmuz" temasıyla düzenlenecek CNR Kitap Fuarı 24 Şubat'ta başlıyor. Albayrak Medya'nın ana medya sponsoru olduğu fuara 250'nin üzerinde yayınevi 600 marka ile katılacak. Onur konuğu ise usta çizer Hasan Aycın.

02 Şubat 2017 Perşembe 08:29
CNR Kitap Fuarı'na geri sayım başladı

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Basın Yayın Birliği işbirliğiyle düzenlenen CNR Kitap Fuarı 24 Şubat-05 Mart arasında CNR EXPO Yeşilköy'de kitapseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Albayrak Medya'nın ana medya sponsorluğundaki fuar bu yıl da çok sayıda imza günleri, sergiler, seminerler, söyleşiler ve konferanslardan oluşan yüzlerce etkinliğe ev sahipliği yapacak.

85 YABANCI YAYINCI VAR

CNR Kitap Fuarı'na bu yıl 250'nin üzerinde yayınevi 600 marka ile katılacak. Türkiye'nin önde gelen ve en prestijli yayınevlerinin yer alacağı fuarda 10 gün boyunca toplamda 1.500 imza günü düzenlenecek, 50'nin üzerinde söyleşi yapılacak. Fuara bu yıl yabancı yayınevleri de katılıyor. Ortadoğu ülkelerinin ağırlıkta olduğu 18 farklı ülkeden 85 yayınevi de fuardaki yerini alacak. Fuara bu sene 400 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

USTAYA SAYGI DURUŞU

Fuarın bu yılki teması ise “15 Temmuz” olarak belirlendi. Etkinlikler boyunca 15 Temmuz ile ilgili söyleşiler yapılacak. Anadolu Ajansı fotoğaflarından oluşan 15 Temmuz sergisi de ziyaretçilere eşlik edecek. Türk karikatür dünyasında çizgileriyle felsefe yapan, 30 yıldır insanları düşünmeye sevk eden büyük usta Hasan Aycın ise bu yılın onur konuğu olacak. Aycın sevenleriyle bir söyleşide buluşup en sevilen kitaplarını imzalayacak. Aycın anısına, yazarın karikatürlerinden oluşan bir de sergi düzenlenecek.


(Yeni Şafak)
Haber Tarihi: 02 Şubat 2017 Perşembe 08:29

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    21 Ekim 2018