CHP’ye sert tepki: "Darbe şakşakçısı"

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Onlar emredecekler. Onlar talimat verecekler. Millet onların istediğini seçmezse, yapmazsa darbe yapacak, onlar da bu darbeye şakşak çekecekler" dedi.

11 Şubat 2017 Cumartesi 15:44
CHP’ye sert tepki: "Darbe şakşakçısı"

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Erzincan’a gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzincan da AK Parti İl Danışma Meclis toplantısına katıldı.

Erzincan AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut’un selamlama konuşmasının ardından söz alan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemine değindi.

Bakan Akdağ, konuşmasında, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlun’u eleştirerek, “Onlara göre millet bilmez. Onlara göre millet anlamaz. Bu beyefendiler yüksektedir. Haşa huzurlarında millet aşağıdadır. Onlar emredecekler. Onlar talimat verecekler. Millet onların istediğini seçmezse yapmazsa darbe yapacak, onlar da bu darbeye şakşak çekecekler. Bu darbenin arkasında duracaklar. Milleti dönüştürmek için mühendislik yapacaklar. Bu toplum mühendisliği ile millet dövüşecek. Kafalarının arkasındaki budur” diye konuştu.

Haber Tarihi: 11 Şubat 2017 Cumartesi 15:44

YORUM YAZ

  • kızılderili 1299kızılderili 12991 yıl önce
    CHP; her zaman darbecilerin destekçisi, hatta finansörü olmuştur. CHP; her daim bu milleti geri bırakmıştır. Kendileri saltanat içinde yaşamıştır. Ama bundan sonra bu millet düşmanlarına aman vermeyeceğiz. Oyumuz EVET.
  • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
    ciddiye alan varmıdır acaba.adam sağlık Bakanı mı toplumun sağlığını bozmaklamı görevli belli değil.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018