Metro İstanbul

CHP'li vekil Mustafa Balbay anket açıkladı, partililer çıldırdı

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın açıkladığı referandum anketi partilileri çıldırttı. Balbay’ın açıkladığı ankete göre İstanbul'da "evet" oyları yüzde 51 ile önde gidiyor.

21 Mart 2017 Salı 10:10
CHP'li vekil Mustafa Balbay anket açıkladı, partililer çıldırdı

CHPİzmir Milletvekili Mustafa Balbay'ın referandum anketi tartışmalara neden oldu. Anketi yapan firmayı açıklamayan Balbay, İstanbul'da "evet" oylarının önde gittiğini söyledi.

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, referandum çalışmaları kapsamında geldiği Bursa'da, ilçelerde gerçekleştirilen programların ardından İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi.

İSTANBUL'DA EVET OYLAR YÜZDE 51

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, 16 Nisan'daki referandum da İstanbul'da "evet" oylarının yüzde 51 olduğunu ileri sürdü. Birçok kişi anketi yapan firmanın açıklanmasını istedi. Ancak cevap alamadı. Kaynak belirtilmediği için Mustafa Balbay'ın bu yaptığı kendi partililer tarafından bile 'saçmalık' olarak değerlendirildi.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 10:10
 • SGülSGül9 ay önce
  İnsanlatı kandırma ..yüzde 87 ye ulaşıldı mı hayır kesin çıkacak...ki adil gür gecen 87 üstü dedi...
 • Volkan gursesVolkan gurses9 ay önce
  Hani %60 idi?? %51 e sevinir oldunuz:))
 • JurnalJurnal9 ay önce
  HA FETÖ-HA ERGENEKON-HA BALBAY YADA CHP...YOK BİRİBİRİNDEN FARKLARI..TEK FARKLARI ADLARI...
 • Secih basaranSecih basaran9 ay önce
  Tabi çıldıracklar! Onların öfkesi %51 e değil, evet in önde olduğunu onlarda biliyor hatta oranın daha fazla olduğunda.sorun bir cahepe linin dillendirmek, "alma şu adamın adını ağzına sendromu"
 • isuzgenisuzgen9 ay önce
  EVET b tamamdır
 • vatandaşvatandaş9 ay önce
  referandumda evet demek yapılacak en büyük hata. cumhurbaşkanına fetö benzeri tuzak kuruluyor. 15 temmuzda başarısız olan girişimin 2.perdesidir bu !!! eğer parlamenter sistem olmasaydı 4 mart tezkeresi meclisten geçecek ve süreç hızlanacaktı. abd ülkemizi işgal edecekti. şimdi emperyal güçler aynı oyunla yine geldiler. fetö tarafından kandırılan cumhurbaşkanı ve ekibi şimdi de emperyal güçlerce kandırılıyor. bu sadece TR nin değil aynı zamanda kendilerinin de sonu olacak. dost acı söyler !!!
 • Mehmet TürkMehmet Türk9 ay önce
  Alman muhabir hayırın önde olduğunu söylemiş hayırcîlar sevinebilir.
 • ATAKANATAKAN9 ay önce
  Şuan oylar eşitgörünüyor. BOPeşbaşkanrte nin , TürkiyedeizlediğiHayıroyukullanacaklara. ters tepti...Saygılar
 • Ümmetin GücüÜmmetin Gücü9 ay önce
  Saygıdeğer milletim biz bu adamlar ne derse şer dedik ama şer dedikleri ne sonra dan hayır çıktı. Fetullaha dinbaz amerikancı dediler doğru çıktı... 2010 referandumuna evet deme fetö çarşaf liste getirecek dediler doğru çıktı... Başbakana yaşta ihraçları engelleme dediler sonra akın öztürkler general oldu... Rusyayla didişme dediler sonra özür dilemek zorunda kaldılar... Bak bu sefer yine hayır diyorlar biz hemen bu dinsizlere uymayın diyoruz. Ya bu sefer de haklılarsa bak bu sefer geri dönüş yok be güzel kardeşim elimizi vicdanımıza koyalım. Reise de seslenelim bu sefer yanlıştan erken dönsün
 • MuhammedMuhammed9 ay önce
  AKP+MHPve en güçlü olunan yerlerden biri ve %51 e seviniyorsunuz demekki hayır çıkacak :):):):)
Daha fazla yorum göster (1/10)

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 17.12.2017