CHP'li Gürsel Tekin'den AK Partililere pişkin çağrı

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, AK Partililere CHP’ye oy vermeleri yönünde pişkin bir çağrıda bulundu.

12 Eylül 2017 Salı 17:32
CHP'li Gürsel Tekin'den AK Partililere pişkin çağrı

YENİAKİT.COM.TR - Tek partili dönem dışında iktidar yüzü göremeyen, koalisyon hükümetlerinde yer aldığı dönemlerde ise Türkiye’nin sorunlarına çözüm üretemediği gibi yeni sorunlar ortaya çıkaran CHP, bir kez daha adaletten, demokrasiden ve özgürlükten dem vurmaya başladı. Geçmiş yıllarda yaptığı “İktidara gelirsek bizim gibi düşünmeyen gazeteleri kapattıracağız” açıklamasıyla hafızalarda yer edinen CHP Milletvekili Gürsel Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AK Partili seçmenlere pişkin bir çağrıda bulunarak, “Sevgili AK partili kardeşlerim, AKP'li olanlar değil; adalet, demokrasi, özgürce kendini ifade etmek istiyorsan, gel, senin yuvan CHP'dir...” ifadelerini kullandı.

Gürsel Tekin’in adalet, demokrasi ve özgürlük söylemi,  geçmişte CHP zihniyetinin uyguladığı bazı politikaları akıllara getirdi.

Bilindiği gibi bugün özgürlükten söz eden CHP zihniyeti, yıllar önce başörtülü kardeşlerimizin üniversite kapılarından yaka paça dışarı attırmıştı. Bugün demokrasiden dem vuran CHP, eşi başörtülü olduğu gerekçesiyle Abdullah Gülü cumhurbaşkanı seçtirmemek için elinden gelen her şeyi yapmış ve halkın iradesine karşı çıkmıştı.

Haber Tarihi: 12 Eylül 2017 Salı 17:32

YORUM YAZ

  • Vatan evladıVatan evladı5 ay önce
    Mahluk hem atatürkün ismini kullanıyorsun hemde pkk,ya destek oluyorsun bu ne çelişki.güdümlü aptal.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 25.02.2018