CHP'li Deniz Baykal'dan Almanya kararı!

Bekir Bozdağ ve Nihat Zeybekçi’nin programlarına izin verilmemesi üzerine CHP'li Deniz Baykal Almanya’daki programını iptal etti.

04 Mart 2017 Cumartesi 14:40
CHP'li Deniz Baykal'dan Almanya kararı!

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Almanya’nın Filderstadt kentinde yarın yapacağı “referandumda hayır” konulu toplantıya katılmaktan vazgeçti. 

CHP Almanya Basın Yayın ve Sosyal Medya Sorumlusu Dr. Hayri Çiçekdağı, Baykal’ın iptal kararını doğruladı. Çiçekdağı, Deniz Baykal’ın iptal kararı almasında Almanya’nın iki bakanın toplantılarını iptal etmesi üzerine, kendisinin katılmasına izin verilmesinin iç siyasete alet edileceği düşüncesinin etkili olduğunu söyledi. 

Deniz Baykal’ın 5 Mart Pazar günü saat 14:00’de Stuttgart yakınlarındaki Filderstadt kentinde yapılacak referandum paneline katılacağı duyurulmuştu. 

Bozdağ ve Zeybekçi’nin programlarına izin verilmesi üzerine CHP Almanya Basın Yayın ve Sosyal Medya Sorumlusu Dr. Hayri Çiçekdağı Deniz Baykal’ın Almanya’daki programını iptal ettiğini açıkladı.

Haber Tarihi: 04 Mart 2017 Cumartesi 14:40

YORUM YAZ

  • Baba VangaBaba Vanga1 yıl önce
    bu haberide kötüleyin evetçi arkadaşlar chp şöyle böyle diyodunuz
  • fatihfatih1 yıl önce
    Deniz Baykal iyi bir devlet adamı aslında,chp'ye yakıştıramıyorum onu...
  • Hayrettin Taşpınar Hayrettin Taşpınar 1 yıl önce
    Nede olsa eski tüfek, Savcı Sayan en çok sevinir bu habere diye düşünüyorum. Şunu da ilave edeyim; bu olay ne parti davası nede evet hayır davası resmen TÜTKİYE CUMHURİYETİNİN Davasıdır. Sığ suda dalarsanız çakılabilirsiniz. SONRA sizi kimse kurtaramaz .

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018