CHP’li Bozkurt'tan ihanet! Zeytin Dalı'nı hedef aldı

16 Nisan Referandumu'nda ‘Evet’ verenleri 'denize dökmekle' tehdit eden CHP'li Hüsnü Bozkurt, şimdi de Zeytin Dalı harekatına ‘Meşru değil’ dedi. ÖSO’ya 'El Kaide artığı' sözleriyle saldıran Bozkurt, yetinmedi katil Esed’le masaya oturulmasını istedi.

15 Şubat 2018 Perşembe 12:07
CHP’li Bozkurt'tan ihanet! Zeytin Dalı'nı hedef aldı

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, Parti Meclisi üyeliğine seçilen Bülent Ecevit Tatlıdil'in CHP Ereğli İlçe Başkanlığı görevini Veysel Gönülal'a devrettiği törene katıldı. Törende konuşan Bozkurt, Suriye'deki gelişmelere değinerek, “Türkiye, bir an önce Rusya, Irak, İran ve Suriye'nin meşru hükümeti Esed hükümetiyle anlaşmalı” ifadesini kullandı.

TERÖRİSTLERE ARKA ÇIKTI

Türkiye’nin, Suriye’de yüz binlerce insanın ölümünden sorumlu olan katil Esed’i ‘meşru hükümet’ sayan ve görüşülmesi gerektiğini söyleyen Bozkurt, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında Mehmetçik’le omuz omza çarpışan Özgür Suriye Ordusu güçlerine ‘El Kaide artığı’ diyecek kadar skandalın boyutunu büyüttü. Bozkurt, Esed’le görüşmeden ÖSO’yla atılan adımların hiç akılcı olmadığını savunan Bozkurt, böylece Zeytin Dalı Harekatı'nın meşru olmadığı iddiasında bulundu. Bozkurt, ayrıca terör destekçisi HDP'ye de sahip çıktı.

SKANDALLAR TAKIMI YÖNETİMDE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu PKK/PYD’ye terör örgütü diyemezken danışmanı Recep Cengiz de teröristler ve destekçilerin Twitter paylaşımlarını beğenerek övmüştü. HDP’nin 2016’daki kongresine katılarak PKK’lı teröristlere saygı duruşunda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan PKK/PYD’yi savunmuştu. Yine aynı görevi yürüten ‘Muhasebeci Kenan’ Öztürk Yılmaz ÖSO güçlerini terörist ilan etmişti. Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkan Yardımcısı yaptığı Muharrem Erkek de “Sınırlarımızda başkası olacağına PYD olsun” diyerek terör örgütüne destek vermişti.

Bozkurt’un ‘El Kaide artığı’ diye suçladığı Özgür Suriye Ordusu Güçleri, Zeytin Dalı Harekatı'nda Mehmetçik’le omuz omza teröristlere karşı mücadele ediyor.

İLK SKANDALI DEĞİL

Bozkurt, geçen yıl katıldığı bir televizyon programında, 16 Nisan'daki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda ‘Evet’ oyu verecek vatandaşları “Ulan sizi İzmir'e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz” sözleriyle tehdit etmişti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da Hüsnü Bozkurt hakkında ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek’ suçundan soruşturma başlatmıştı.

CHP’li vekil Hüsnü Bozkurt’un Konya’da yaptığı skandal açıklamalara tepki yağdı. (Güneş)

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 12:07

YORUM YAZ

 • Sıtkı tat Sıtkı tat 9 ay önce
  Hak ile batıl ın mücadelesi devam ediyor önemli olan safı belirlemek
 • Bir Dadaş Gibi Bir Dadaş Gibi 9 ay önce
  Ulan şu CHP lilerin hiçbirinin suratında meymenet yok. Adamlar sanki bizden biri değiller. Bir türlü kanım ısınmadı bu bizans partisine.....yıkılın ittihat terakki artıkları pislikler.
 • salihsalih9 ay önce
  chp liler nasıl bir yaratık insanın aklı fikri oldugu icin musluman oldugu icin insandır bunlarda din iman vatan sevgisi yok bunlar hayvandan beter.
 • murat dergahcimurat dergahci9 ay önce
  hatırlarmısınıztürkiye üzerinden konvoy halinde suriyenin kuzeyine pkk lı terörist sürüsü gecti... ne çabukunuttunuz? ne çabuk sildiniz dolmabahcedeki o görüntüyübelleğinizden. akiller diye kafa ütülüyordunuz! ayıp . ayıpbeğenmediğiniz her kişiye pkklıdemek. Allah size akıl fikir versin
 • YavuzYavuz9 ay önce
  Chp varken ne yahudiye, nede ingilize ihtiyaç yoktur!
 • Afrin KartalıAfrin Kartalı9 ay önce
  Allah seni ve senin zihniyetindeki chp li vekillerin ve osman baydemirin belasını versin hüsnü.
 • Yunus16Yunus169 ay önce
  BU ADAM DA SOY AĞACI DURUMUNA ÇOK KIZAR TAHMİN EDİYORUM
 • Osman19Osman199 ay önce
  Esed hastasi bu picin kellesini alip Esed'e gondermeli
 • İHanetİHanet9 ay önce
  AKİT gazetesi vatan millet sevdalılları adına çapulcu şerefsiz it sürüsü pkk-pydişbirlikçileri için yargtay cumhuriyet başsavcılığına başvuru yapmalı düşmanla işbirliği vatan hainliğidir ;düşmana gizliden veya açıktan destek vermeleriTSK ya saldırmaları düşmanla işbirliğidir bu açıktır bunun delil ve ispatalüzumu yoktur! Chppusulası şaşmış yenilmekten manyamış bir divane gibi ordan oraya saldırıp Türkiyeye zarara veriyor!bu önlenmeli!
 • murat yılgıncmurat yılgınc9 ay önce
  bece bu hüsnü yani bozkurt denen YAHUDİYE benzeyen bu adamı iyi incelemek lazım ben bu adamın kripto yahudi olduğunu düşünüyorum.
 • MilletMillet9 ay önce
  Bu adamların ne oldukları çok belli .Bunlar emperyalist köpeğidir. Fakat esas amaçları katil abd yi ve diğer emperyalist zorbaları kullanarak Türkiye de suriyede olduğu gibi azınlığın çoğunluğa hükmettiği mezhepçibaascı bir rejim kurma peşindeler. Onların bir planı varsa Allahın da bir planı vardır Unutulmamalı Kul plan yapar Allahın dediği olur
 • LütfiLütfi9 ay önce
  Al birini vur ötekisine.Hangisine ne dersin.Her gün kendi ülkesini karalayan ve kendi milletinin ekmeğiyle.Utanma arlanma yok.Böyle adamları aday eden ve seçtirenler gerçekten Türkiyeyi böyle adamlarla yönetecekler.ALLAH KORUSUN.Ağzıyla konuştuklarına satarlar ülkeyi.
 • yazmıyorumyazmıyorum9 ay önce
  ....serefsiz ...... it.....soyu
 • haydahayda9 ay önce
  bu bir hain bak hele i.e
 • Mustafa Mustafa 9 ay önce
  Bunlar chpli seçmene anlatılsın her yerde reklam panosu var zaten biz bunların hainliklerinide biliyoruz ne bk olduklarında.
 • erdalerdal9 ay önce
  chp zaten türkiyenin ve dünyanın bir numara teröristi değil midir ?asıl soru budur.
 • ihsanihsan9 ay önce
  chp nin hainler partisi haline geririlmesi bir projedir fetö cia projesi türkiyeyi içerden karıştırmak için DİKKAT
 • Murat Murat 9 ay önce
  CHP Türkiye düşmanı , Müslüman düşmanı ve Millet düşmanı . İpleri emperyalistlerin elinde olan sözde solcu bir ihanet çetesi.
 • ErsinErsin9 ay önce
  İt ürür kervan yürür

Günün Karikatürü

16 Kasım 2018