CHP'den hükümete komik çağrı: Çekilin!

CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, hükümete istifa çağrısı yaparak, 'çekilin, biz ne yapacağımızı biliyoruz' dedi.

11 Ocak 2017 Çarşamba 19:15
CHP'den hükümete komik çağrı: Çekilin!

CHP’nin bu haftaki MYK toplantısı TBMM’de yapıldı. CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke, MYK toplantısı sonrası parlamentoda düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de süren yeni anayasa görüşmelerini hedef aldı.

"ÇEKİLİN, BİZ GEREKENİ YAPARIZ"

Doların düşmesi için yeni anayasa teklifinden vazgeçilmesi gerektiğini öne süren Böke, hükümete de istifa çağrısında bulundu.

Selin Sayek Böke sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu anayasa teklifini vakit kaybetmeden çekin meclisten. Kenara çekilin mümkünse, biz ne yapılması gerekiyorsa yaparız. Ne yapılması gerektiğini de biliyoruz.

CHP'li Selin Sayek Böke hakkında şok gerçekler

Haber Tarihi: 11 Ocak 2017 Çarşamba 19:15

YORUM YAZ

 • fatihfatih1 yıl önce
  Bu açıklamadan anlaşılan o ki doların tekrardan bu kadar artışının anayasa oylamalarının haftasına gerçekleşmesitesadüf değil.
 • alperalper1 yıl önce
  Bunlar iktidar olsa ülkeyi Suriyeye çevirmeyeçeklerinden çok emin deyilim,afa aynı,azınlık çoğunluğu yönetmeye kalkarsa,kacınılmaz son.
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Doları bozdurmasaydım iyiydi, bedava tıraş olucaz diye 1 senelik tıraş masrafını kaybettim.
 • EfsaneEfsane1 yıl önce
  Şaka yapiyorsunuz sn böke. Eğer ciddi iseniz bu vatanı SEVİYORSAN hükümete çözümü soyleyin. şaka yapıyorsanız söylemeyin. Bende ilk seçimde akparti yerine size oy verecegim. İnandinizmi? Bende sizin gibi şaka yaptım. Sizde yemediniz, bizde ülkeyi daha iyi yönetmeyi bırakın, bu şekilde dahi yonetmeniz mümkün değil.
 • Yakup Apaydın Yakup Apaydın 1 yıl önce
  Ne yapacaklarını bilmezmiler. Ülke yi Amerika nın İngiltere nin Fetoş un eline vermek Ülke yi 100 yıl geriye getirecekler bunu bildikleri bir gerçek
 • Sahin MustafaSahin Mustafa1 yıl önce
  Simdi bu kadin kendince komiklikmi yapti?tankin önüne yatilmasi gereken zamanda sen ve benzerlerin gidin bankamatikten para cekin bu millet yatsin isler düzelincede cekilin anayasayi biz yapariz.tilkiliginiz bitti.buraya kadar
 • Ahmet Tutal Ahmet Tutal 1 yıl önce
  Doğru, ne yapacağınızı da geçmişteneler yaptiginizi da biz de aziz Türk Milleti de gayet iyi biliyorda. Avucunuzu yalarsiniz ancak. Mu halk size cevabını SANDIKTA verdi. Bu kafada olduğunuz müddetçe vermeye devam edecek. De siz neyin kafasını yaşıyorsunuz biz de anlamış değiliz.
 • NailNail1 yıl önce
  Allah belanı versin CHP bu ülkeye her zaman ihanet ediyorsunuz
 • YukselkilicYukselkilic1 yıl önce
  Babaların dan almışsınız emri yine
 • iskender kolsuz iskender kolsuz 1 yıl önce
  Aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü