Cenaze namazında dikkat çeken detay!

Özellikle KHK eleştirisi sonrası AK Parti ve yol arkadaşlarına olan tavrı büyük tartışmalara yol açan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, katıldığı cenaze namazında dikkatleri bir kere daha üzerine çekmeyi başardı.

12 Ocak 2018 Cuma 10:18
Cenaze namazında dikkat çeken detay!

Yalçın Bayer bugünkü yazısında geçen günlerde vefat eden Kayserili işadamı Mehmet Beğendik’in cenazesinde yaşananları yazdı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün cenaze namazındaki durumuna dikkat çeken Bayer “Kayseri’den iki bilgi sunmak istiyoruz” dediği yazısında vefat eden iş adamıyla ilgili bilgi verdikten sonra cenaze hakkındaki detayları yazdı.

“GÖRÜNTÜ VERMEMESİ DİKKAT ÇEKTİ”

Abdullah Gül’ün cenazeye katılmasının ardından yaşananları aktaran Bayer şu ifadeleri kullandı:

Tarifeli uçakla Kayseri’ye gelen ve İstanbul’a dönen Gül, Beğendik ailesinin yakınlarına başsağlığı diledi. Cenaze töreninde Gül’ün yanında tarafı olan siyasiler bir yana AK Partili olan kişilerin de görüntü vermemesi dikkat çekti."

OHAL'İ CEVAPSIZ BIRAKMIŞTI

10 Ocak'ta kameraların karşısına geçen Gül, bir gazetecinin OHAL'in 6. kez uzatılmasını sorması üzerine teşekkür edip kameralara sırtını dönmüş ve soruları cevapsız bırakmıştı. 

 

Haber Tarihi: 12 Ocak 2018 Cuma 10:18

YORUM YAZ

  • MESUT SARIGÜLEN-BURSAMESUT SARIGÜLEN-BURSA9 ay önce
    MESUT SANA YAPILMASINI İSTEMEDİĞİN ŞEYLERİ BAŞKASINA YAPMA KENDİNİ TOPLUM PSİKOLOJİSİ ÜSERİNE EĞİT Kİ KENDİNDEN BÜYÜKLERE BİLHASSA BABANIN YAŞINDAKİLERİNE BASKI KURUCU SES DÂHİL HİTAP BİLE ETMİYESİN. TAKİ GÜN GELİR HOŞ GÖRÜDEN UZAK AYIPINI YÜZÜNE VURACAK KİMSELER ÇIKMASIN NAHOŞ DAVRANIŞLARİYİ DEĞİLDİR,KALP KIRAR KALP KIRICI OLMABU SANA BABAN YAŞINDAKİ BÜYÜĞÜNÜN TAVSİYESİ
  • bekirbekir9 ay önce
    Fırsatçı ve sinsi Reisin tökezlemesini bekliyorama avcunu yalar....
  • ismail hakki efendigulismail hakki efendigul9 ay önce
    gul cocuk oyuncagi oldun bu kadar alcalmak birde cumhur baskanligi yaptin erdoganin sayesinde kardese karataslik yapti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2018