Cem Küçük'e bir darbe daha oradan geldi!

Mavi Marmara gemisindekiler için "manyak" diyen Cem Küçük’ün 13 Mayıs’ta Çorum’da yapacağı söyleşi belediye tarafından iptal edildi.

21 Nisan 2017 Cuma 16:24
Cem Küçük'e bir darbe daha oradan geldi!

Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti’nin başına geri döndükten sonra “Mavi Marmara’daki manyak tiplerle” yolunu ayırması gerektiğini söylemişti.

Cem Küçük, “Erdoğan bunları iyi yapar” diyerek, “FETÖ kavgası gibi” örneğini verdi. Küçük, bu şekilde “Batı ile ilişkilerin” düzeleceğini öne sürerek, “kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı, kafadan her şeye düşman bir tip var, garip garip tipler var” diye konuştu.

ÇORUM BELEDİYESİ İPTAL ETTİ

AK Parti'li Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Çorum Kitap Günleri kapsamında 13 Mayıs’ta gerçekleştirecekleri Cem Küçük söyleşisini iptal ettiklerini duyurdu. Candan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Mavi Marmara ümmetin onurudur” ifadelerine yer verdi.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 16:24

YORUM YAZ

 • Ekme SaçEkme Saç11 ay önce
  Bunlar basın uyanıkları. Mahallelerinde çekim yapılırken kameraarkasından kaçamak el sallayan fırlama zıpırlara benziyorlar. Epey takıldı bizim oralara..
 • ahsenahsen11 ay önce
  bu memleket içerden yönetenlerle ilerler dışardan yönetenlerle geriler.kısaca bu adam dışarı projesi.daha fazla söze gerek yok.
 • GERÇEKGERÇEK11 ay önce
  Bu adam dün gece Beyaz tv de canlı yayındaydı.
 • MAHMUT MAHMUT 11 ay önce
  Merak etmeyin arkadaşlar devlet hep 18 yaşındadır kimin ne olduğunu çok iyi bilir ve Emin olun ki temizlenecek bir çöp varsa asla durmaz(TEMİZLER)....Demekki daha çöp kıvamında değil.....
 • KUMANDANKUMANDAN11 ay önce
  Halkı kin ve nefrete sürüklemeye teşebbüs edeceksin devlet seni bırakacak öylemi KIŞKIRTICI PROVOKATÖR.....

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018