Çarpıcı iddia: Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı yurt dışına kaçtı!

Kamuoyunda tahliyesiyle infiale neden olan Kadir Topbaş'ın damadı FETÖ’cü Ömer Faruk Kavurmacı'nın yurt dışına kaçtığı iddia edildi. CNN Türk'ün bu iddianın haberini verip sonra silmesi dikkat çekerken gazeteci Ahmet Ay ise Twitter hesabından iddialar üzerine konuştuğu yetkililerin iddiaları doğruladığını paylaştı.

19 Mayıs 2017 Cuma 18:57
Çarpıcı iddia: Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı yurt dışına kaçtı!

İstanbul Büyükşehir Belediyi Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı geçtiğimiz haftalarda tahliye edilmişti. Özel hastaneden aldığı raporla serbest kalan Kavurmacı’nın tahliyesi kamuoyunda büyük tepkiyle karşılanmıştı.

Dün sosyal medyada yer alan bir haberde ise Kavurmacı’nın yurt dışına kaçtığı iddia edildi. CNN Türk ise bu iddiayı haberleştirerek internet sitesinden yayınladı. 

Haber bir süre sonra siteden kaldırıldı.

İddianın sosyal medyada bugün de haberlerin yer almasının ardından gazeteci Ahmet Ay Twitter hesabından iddialar üzerine konuştuğu yetkililerin iddiaları doğruladığını paylaştı.

Haber Tarihi: 19 Mayıs 2017 Cuma 18:57

YORUM YAZ

 • SukruSukru11 ay önce
  Adam geceleri horluyormuş.Böyle amansız bir hastalıktan muzdarip birinin serbest bırakılmasını niçin eleştiriyorsunuz.
 • fikofiko11 ay önce
  sarılsan ne olur sarayın iti
 • kocaelikocaeli11 ay önce
  ölümü gösterip sıtmaya bu milleti razı edemezssiniz ya nefsinizin ürünü damat ve çocuklarınıza terbiyeyi verirsiniz.yada gelsin yirmi sekiz şubatçılar.topbaşmış mıymıyın teki ama menfaat olunca adamı belediye başkanı yaptınız
 • AlperAlper11 ay önce
  Kendimizi kandırmayalım,adamı olan FETÖ.cü bile olsa kurtuluyor ama kazara FETÖ,ye bulaşmış da olsa bedel ödüyor.Daha ne söylentiler var ama kamuoyu bunu bilmiyor,FETÖ,nün beslediği daha çok sözde işadamı dışarıda.Bence başta vergi kaçakcıları olmak üzere bütün kaçakcılar ve kaynağı belirsiz servet sahiplerinin mal varlıklarına el konmalı,temiz bir toplum için bu şart.AKP,de bu söylem varmı?yoksa bir daha seçilme şansı ne kadar?
 • HasanHasan11 ay önce
  Buradaki kripto FETO culara sakin kanmayin. Vatandaslarin zihnini karistirmak istiyorlar. Akp yi seven, destekleyen ve oy veren bizlere duzmece yazilar viz gelir tiris gider. Bu forumda bir kac tane var bir daha AKP ye oy vermeyecekmis gibi yazilar yaziyor. Bunlar zaten AKP ye hic oy vermemis manipulasyoncular. Sanki daha evvel vermiste simdi vermeyecekmis. Bunlarin hepsi dumen kanmayin. Hepsi ayak ci ayak takimi. Bunlar Kavurmaci ismi uzerinden nasil manipulasyon yapariz onun pesindeler. Bizi aptal zannediyorlar. Biz tam tersine AKP ye 4 elle degil 14 elle sarilacagiz.
 • MehmetMehmet11 ay önce
  Al kavurmacıyı ver zarrrrabımı yıllardır akpyi savunduk ama bu konuyu çok yakından takip ediyorum sen en dipteki memuru sürüm sürüm süründür bu kocabaşları serbest bırak kusura bakmayın millet aptal değil
 • ülkemülkem11 ay önce
  Tipe bak:Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.İkiucu her tarafı ..........değnek.
 • VatandaşVatandaş11 ay önce
  Açık ve net söylüyorum ak partinin şimdi yediği hurmalar 2019 da seçimlerde çok büyük sıkıntı verecek haberi olsun. Gerçe bunu bilmemek için ileri derecede geri zakalı olmak lazım. Vatandaş salak değil. Sen gidip fetonun yöneticilerini salıp kaçmalarına izin verirsen vatandaş bunu yemez
 • LütfiLütfi11 ay önce
  Kimileri damatları kimileri çocukları ile kollarını kaptırmışlar fetöye.Görülüyor ki bu doğrulanırsa Topbaş a artık yol göründü.Olaylarla bağlantısı olanlar hakkında işlem yapılmazsa Ak Parti de yıpranır.Millete acımayana acınmaz.
 • TolgaTolga11 ay önce
  Ruhi isimli yorumcu, yukarida Gunay isimli yorumcunun bahsettigi gibi; Fetöcü Adil Öksüz kaçınca 80 yasindaki kayinpederi ve baldizlari tutuklandi. Belki fetöcüler belkide degiller. Ama tedbiren ve araştırılmak icin ve de adil öksüz haininin vicdan yapip teslim olması adına yapılmistiAyni durumun fetöcü damat ve topbas icinde olmasi gerekli. Aksi bir durum devletin tarafli ve adaletsiz davrandıgını ortaya koyacak. Unutmayin, Adalet islamin şiaridır..
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü