Diyarbakır'da Cumhurbaşkanı Erdoğan adına hatıra ormanı

Diyarbakır Hani ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hatıra ormanı oluşturulması için harekete geçildi.

15 Şubat 2018 Perşembe 10:16
Diyarbakır'da Cumhurbaşkanı Erdoğan adına hatıra ormanı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman İşletme İl Müdürlüğü, Hani Kaymakamlığı, Hani Belediyesi ve AK Parti Hani İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı işbirliği ile Hani karayolu üzerinde bulunan Gaban mevkinde 4 dekarlık alanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hatıra ormanı oluşturulması için çalışma başlatıldı. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, “Hani’de AK Parti İlçe Gençlik Kolları girişimi, Orman İşletme İl Müdürlüğü, Hani Kaymakamlığı ve Hani Belediyesi desteğiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hatıra ormanı oluşturma çalışmalarına başlandı. İlk etapta Diyarbakır Valiliği Orman İşletme İl Müdürlüğümüz tarafından temin edilen 500 adet İran çamı ve bu yöreye uygun ağaç türleri seçildi. Önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına hizmete sunulacak hatıra ormanı ilçemize yakışır, çevresiyle bütünleşmiş ve gelecekte vatandaşlarımızın uğrak dinlenme alanı olacak güzel bir orman alanı olacak” dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 10:16

YORUM YAZ

  • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 1 yıl önce
    Siz portre nedir biliyor musunuz?Fazla REİS göz çıkarmaz!ben sizin yerinizde olsam onun için bolllll bol dua ederdim! !!!
  • diyarbakırlıdiyarbakırlı1 yıl önce
    biz alışkınız zaten her tarafta onun portreleri var..bi gün görmezsek eksiklik hissederiz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Şubat 2019