Büyük skandal… O siteden FETÖ için bağış toplanıyor!

Firari FETÖ'cü Emre Uslu, örgüt propagandası yaptığı haber sitesi için bağış bölümü oluşturdu. Örgüt mensuplarına 'bağış' çağrısı yapan Uslu, uluslararası online para transfer hesabı PayPal'ı kullanıyor.

21 Mart 2017 Salı 00:46
Büyük skandal… O siteden FETÖ için bağış toplanıyor!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) emniyet imamlarından olan ve hakkında yakalama kararı çıkarılan firari FETÖ'cü Emre Uslu, Yeni Yön adlı haber sitesi üzerinden örgüt propagandası yapmaya devam ediyor. Son günlerde 'FETÖ'cü değil analistim' taktiğine sığınmaya kalkışan Uslu'nun yazılarının yer aldığı Yeni Yön adlı site için bir de bağış kısmı bulunuyor.

Referandum sürecini manipüle etmeye çalışan ve FETÖ gerçeklerini çarpıtarak savunan yayın organı, yoğun bir şekilde provokatif içerikleri servis ediyor. Uslu'nun başında bulunduğu FETÖ'nün yayın organı olan Yeni Yön için örgüt yandaşları yoğun bir PR çalışması yürütüyor.

Bağış için kampanya başlattı

Firari FETÖ'cü Emre Uslu, resmi Twitter hesabı üzerinden bağış çağrısında bulundu. Uslu, "Yeni Yön'ün yayınlarını beğeniyor gelişerek devamını istiyorsanız şu linki ziyaret edip bize destek olur musunuz?" ifadeleriyle takipçilerinden bağış istedi.

Yeni himmet kaynağı

Uluslararası online para transferi hesabı olan PayPal'ı kullanan FETÖ yayın organı, FETÖ mensupları için soruşturmalar kapsamında kapanan finans kuruluşları için yeni bir girişim oldu. Bağış bölümünden örgüte himmet vermek isteyen FETÖ'cüler para gönderebiliyor.

Kullanıcılar, Emrullah Uslu adlı kişiye uygulama üzerinden dolarla bağışta bulunabiliyor.

Türkiye'de özellikle teknoloji alanında oldukça sık kullanılan Paypal, geçtiğimiz aylarda BDDK tarafından alınan kararları kabul etmedi için Türkiye piyasasından çekildiğini açıklamıştı.

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 00:46

YORUM YAZ

 • YildirimkemalYildirimkemal1 yıl önce
  Bunlarin kokunu getirmek Turkiye cumhuriyetinin temel hakkidir turkiyenin asalaya kullandigi taktigi fetoya ve birinci derecedeki fetonun A takimina uygulanmasi lazim bu sartoldu artik gorev bekliyen binlerce anadolu evlatlari var bir emir yeter
 • bayram barmakbayram barmak1 yıl önce
  paraya tapan münafık sürüsü yine para istiyorlar robotlar işbaşına hemen yatırırlar
 • BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !1 yıl önce
  Icapedileniyetkilimakamkarımizyapıyordurherhalde buFetoistpara toplayicılarıiçin.
 • isuzgenisuzgen1 yıl önce
  peki bu hesap kapatılmazmı acilen kapatın bağış yapanlarıda yakalayın
 • FetojammerFetojammer1 yıl önce
  Mankurtlardan ne istese alir bu fetoş.
 • SamiSami1 yıl önce
  Kerizlerin soyuldugu yetmedi, ellemeyin biraz daha soysunlar akillari basina gelene kadar.....
 • NurNur1 yıl önce
  Onlara para verenlerin evi ocağa yansınelleri kurusun inşallahAllah kahru perşan olsun
 • Cemil nadir özgünCemil nadir özgün1 yıl önce
  Hadi eller cebe
 • OKCUOKCU1 yıl önce
  Kirpi Kılıklı soytarıya bir hatırlatma,siz ana işiniz olan porno kaset yapımına dönün,çok kolay pazar bulursunuz,hem de bu konuda çokda tecrübelisiniz.Hem de çok mükemmel bir rejininiz var,senaryoyu yazar,ve hep beraber oynarsınız.Online himmet toplama sizi kesmez,siz çökmeye alışmışınız.
 • HataylıHataylı1 yıl önce
  Paraları azalıyor,kerizlerinden destek istiyor.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü