Büyük Birlik Partisi'nden referandum açıklaması

Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, partilerinin referandum kararını haftaya açıklayacaklarını belirtti.

17 Şubat 2017 Cuma 14:28
Büyük Birlik Partisi'nden referandum açıklaması

Büyük Birlik Partisi (BBP) İstanbul İl Başkanı ve MKYK üyesi Kürşat Mican, partilerinin referandumla ilgili kararını önümüzdeki hafta açıklayacağını belirtti.

KRT'de Çağlar Cilara'nın konuğu olan BBP İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, "Cumartesi günü Ankara'da yüksek istişare kurulu üyelerimiz kararlarını verecekler. İl başkanları olarak pazar günü biz Ankara'ya gidiyoruz. Kararlarımızı genel merkeze bildireceğiz. Önümüzdeki hafta içi de MYK üyelerimiz toplanarak elde edilen verileri masaya yatıracak ve son sözü genel başkanımız verecek" dedi.

Haber Tarihi: 17 Şubat 2017 Cuma 14:28

YORUM YAZ

 • FatihFatih1 yıl önce
  Hayir demelerini bekleriz. Çünkü muhsin yazicioglu gelenegi bunu gerektirir.
 • AKINCIAKINCI1 yıl önce
  MİLLETİN YANINDADUR SAYINMUHSİNYAZICIOĞLUOLSAYDI REİSİNYANINDA OLURDU
 • mniksekmniksek1 yıl önce
  GENEL BAŞKAN DESTİCİYE KALDIYSA, BİR SONUÇ ÇIKMAZ, 17/25 ARALIKTA YAPILAN HAİNLİKTE FETÖNÜN YANINDA OLDU, 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNDE DAHİ ÇIKIPDA, HALA FETÖ/PDY TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEMİYOR, ALLAH AŞKINA BU GENEL BAŞKANDAN NE BEKLİYORSUNUZ HALA...
 • Gerçek FatihGerçek Fatih1 yıl önce
  Sanki BBP idarecilerinden bir cevap bekliyormuş gibi konuşuyorlar. Geçin bu kıvırmaları. Halk kararını çoktan verdi.
 • serdarserdar1 yıl önce
  Muhsin beyin katilerinin oyuncağı oldu parti genel başkan destici koltuğunu fetö ayısına versin artık hayır derlerse yakışır vagon ablemi daha iyi durur gül ableminden
 • İBRAHİM İBRAHİM 1 yıl önce
  sn destici siz kararınızı 17 nisan da verseniz olur bu şekilde beyanlarınız sizin fetöye nekadar yakın olduğunuzu gösteriyor. boy boy fotoraflarınızdan biliyoruz yalnız alperenlere karışma onlar kararını vermiş durumda vatan-bayrak ve allah rızası var işin içinde.
 • hattir ordanhattir ordan1 yıl önce
  kimbilir ne cesametiniz var gibi bir de kastırmak falan,muhsin gitti iş bitti, aklı olan yerini buldu, aynen saadet gibi,evet derseniz biraz daha yüzünüze bakan olur, halktan rağbet alırsınız,hayır derseniz, son dansınız olur..bunu gerzekler bile idrak edebilir..fatih kriptosu da çıkmış hayırmış bilmemne, fetöcü bitikler, sizi kimse kurtaramaz artık..çırpınmak serbest...
 • SofuoğluSofuoğlu1 yıl önce
  Merhum Muhsin YAZICIOĞLU,bir Anadolu yiğidiydi.PKK-PYD-YPG-FETÖ-DHKP-C-DEAŞ...VB beraber muhafazakar-milliyetçi VATANINI,MİLLETİNİ SEVENLERİN karşısında yer alacağını sananlar, aldanyorlar.Merhum YAZICIOĞLU,sağ olsaydı her şartta ERDOĞAN'la birlikte hareket edeceğinikimse aklından çıkarmasın.MİLLET,KISMİ ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ PAKETİNİ "EVET" DİYEREK ONAYLAYACAK,KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN. Hayır diyenler de referandumun onaylanacağınıbal gibi bilyorlar.Kimse boşuna yorulmasın ve kararsız olanlar da "EVET" diyerek katkıda bulunmaları; HEM KENDİLERİNİN, HEM ÜLKENİN, HEM DE HER KESİN YARARINADIR!
 • AliAli1 yıl önce
  HAYIRLI CUMALAR.
 • MuzafferMuzaffer1 yıl önce
  Evet demeleri inandıkları DAVAnın gereğidir. Zira biz gelenekle değil İlahi Davamızla yaşarız.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü