Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner bayram mesajı yayınladı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner bayram mesajı yayınladı. Bayramların birlik ve beraberliği sağlayan özel günler olduğunu anlatan Kaymakam Öner, bayram günlerinin insanları birbirlerine yaklaştırdığını söyledi.

30 Ağustos 2017 Çarşamba 21:22
Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner bayram mesajı yayınladı

Kaymakam Hüseyin Öner, “Değerli Burhaniyeli hemşerilerim. Kardeşlik, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı Kurban Bayramına da ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bayram günleri, insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularla buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma, umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir.

Bu düşünce ve duygularla, bütün Burhaniyeli hemşerilerimizin ve şehit ailelerimiz ve gazilerimizin Kurban Bayramlarını en içten duygularla kutlar, tüm İslam alemi ve milletimiz için sevgiye vesile olmasını temenni eder, sevgi saygılarımı sunarım” dedi.

Haber Tarihi: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 21:22

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.01.2018