THY- Güney Avrupa Haziran

Bülent Uygun: Yaşattığımız üzüntüden dolayı özür dilerim

27 yıl sonra ligden düşen Gaziantepspor'da teknik direktör Bülent Uygun, "Çıktığımız bu ligde 27 yıl sonra düşmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yaşattığımız bu üzüntüden dolayı özür dilerim" ifadelerini kullandı.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 17:08
Bülent Uygun: Yaşattığımız üzüntüden dolayı özür dilerim

Süper Lig'in 32. haftasında deplasmanda Rizespor'a 2-0 yenilen Gaziantepspor 27 yıl önce çıktığı lige veda etti.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, zor bir yarışı bitiremediklerini, bunda bazı olumsuzlukların etkili olduğunu belirtti.

Gaziantepspor'un uzun yıllar sonra lige veda ettiğine değinen Uygun şunları ifade etti:

  • "Çıktığımız bu ligde 27 yıl sonra düşmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bu takımın kümede kalacağına inandığım bir süreçte göreve gelerek ve çalıştığım ortamda bir sürü talihsizlik yaşadık. Gerek maçlarda bariz bize karşı hatalar, gerek takımın belli zamanlarda yaptığımız hataları birleştirdiğimizde, şehrin takım ile bütünlüğünü sağlayamayınca bu üzüntüyü yaşadık. Gaziantepspor güçlü bir camiadır ve ayağa kalkacaktır. Gelecek sene yine hak ettiği bu lige çıkacaktır. Yaşattığımız bu üzüntüden dolayı özür dilerim."

Sözleşmesinin bulunduğunu ve doğru planlama adına sezon sonuna kadar elinden geleni yapacağını kaydeden Uygun, "Sezon sonu değerlendirme yapacağım. Kalıp kalmamak şimdi konuşulacak durum değil" şeklinde konuştu.

Haber Tarihi: 20 Mayıs 2017 Cumartesi 17:08

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü