Bozdağ'dan Diriliş Ertuğrul ile ilgili önemli açıklamalar

Diriliş 'Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, yeni bölümleri merakla beklenirken dizinin geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

06 Kasım 2017 Pazartesi 13:56
Bozdağ'dan Diriliş Ertuğrul ile ilgili önemli açıklamalar

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, 4. sezona da bomba gibi başladı. Sevilen dizinin geleceği ile ilgil önemli açıklamalarda bulunan yapımcı Mehmet Bozdağ diziyi aslında 3 sezon olarak planladıklarını ancak ilgilinin çok olmasından dolayı 4. sezonu da çekmeye karar verdiklerini belirtti. Dizinin filminin de çekileceği müjdesini veren Bozdağ, Diriliş 'Ertuğrul'dan sonra Diriliş 'Osman' dizisinin de başlayacağını açıkladı.

İşte Bozdağ'ın o açıklamaları;

''Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek. Müthiş bir reyting aldı bu sezon da. İnşallah daha da artacak.

Dizi devam edecek. 3 sezon tasarlamıştım. Ama ilgi çok yoğun olunca 4. sezona da devam etme kararı aldık. Ertuğrul kısmı bir sezon daha devam edecek. Nasip olursa 'Diriliş Osman' kısmına da geçmeyi planlıyorum.''

FİLMİ DE YAPILACAK

Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un filminin de olacağını söyleyerek dizinin hayranlarına dev müjdeyi verdi.

''Çok iyi bir ekip kurduk. Emeğini veren herkesin parası bizde vaktinde ödeniyor. Normalde ekiple senaryoyu yazıyoruz. Sonra herkese senaryoyu okutuyorum. Her hafta sonu bir diğer bölüme geçerken ekip başlarıyla senaryoyu masaya yatırıyoruz. Biz de onlara bölümü izleyip ne yapmaları gerektiğini söylüyoruz. O yüzden inanılmaz bir çalışma sistemimiz var.''

 

Haber Tarihi: 06 Kasım 2017 Pazartesi 13:56

YORUM YAZ

  • Emsal CENİKEmsal CENİK3 ay önce
    Baki selamlar RABBİM Razı olsun kültüre hizmet etmek çok güzel bizde Amasya Mevlana Kültürünü Tanıtma yaşatma derneği olarak sizlere duaciyiz Hz. Mevlânâ ile ilgili tüm insanlığın bir aile olarak kabul edilen sevgi ve hoşgörülü olarak gel diye konuştu bu çağrıya kulak verme konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim ALLAHA emanet olun.