Bozdağ: ABD, Türkiye'yi oyalamaktan vazgeçmeli

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Zeytin Dalı Harekatı" ile ilgili yaptığı açıklamada, "ABD, PKK/KCK/PYD/YPG terör örgütleri konusunda Türkiye'yi oyalamaktan vazgeçmeli, isim veya tabela değişikliği ile terör örgütlerini ve teröristleri gizleyemeyeceğini, bu suretle gerçeği değiştiremeyeceğini ve kimseyi aldatamayacağını bilmeli." dedi.

14 Şubat 2018 Çarşamba 22:12
Bozdağ: ABD, Türkiye'yi oyalamaktan vazgeçmeli

Bozdağ, Twitter hesabı üzerinden yaptığı yaptığı paylaşımında, Zeytin  Dalı Harekatı sonucunda bölgenin terörden arındırılacağını belirterek,  "Ülkemizin, sınırımızın ve bölgenin güvenliğini sağlayacağız. Sınırımız boyunca  kurulması planlanan terör koridoru ve terörün devletleştirilmesi projesini  çökerteceğiz." ifadelerini kullandı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Şubat 2018 Çarşamba 22:12

YORUM YAZ

  • Kadir bashoruzKadir bashoruz1 yıl önce
    Vatanimin medari iftihari sain bekir bozdag sizleri ilgile verdiginiz mesajlari takip ediyom menmun oluyoruz vatanimin savunuculari bana siz gerek gerisi teferuat

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Şubat 2019