Böylesi daha önce ne görüldü ne de duyuldu

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kaçak eti yurda sokmaya çalışırken yakalanan şüphelilerin fotoğraflarını paylaştı.

15 Kasım 2017 Çarşamba 14:37
Böylesi daha önce ne görüldü ne de duyuldu

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, ucuz et satışının ardından Kaçak etin arttığına yönelik ellerinde veri olmadığını dile getirdi. Bakan Tüfenkci, "Geçmişte et kaçakçılığı ile ilgili birçok yakalamalarımız mevcut. Bunlar, çeşitli vasıtalarla hatta kendi vücutlarına etleri sararak, sınır kapılarından geçirmeye çalıştılar. Şu an et fiyatları düştüğü için herhalde et kaçakçılığı azalır, diye düşünüyorum." dedi. Ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kaçak eti yurda sokmaya çalışırken yakalanan şüphelilerin fotoğraflarını paylaştı.

Haber Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 14:37
 • milletmillet1 gün önce
  Vatandaş ne yapsın ayıp ayıp Ben Ak parti kayıtlı üyesiyim ama bu et fiyatından muzdaribim kardeşim
 • harunharun3 gün önce
  isin tuhafi.. bu kadar et icin kacakcilik yapilmaz, üstelik kokar bozulur, birde vücuduna yapistirilmis sekilde daha cabuk kokar, isindigi icin.
 • EymanEyman3 gün önce
  Açıkçası garibanın 3-5 kilo et mücadelesini kaçakçılıkla büyütüp haber yapmanız doğru değil; çünkü benim bildiğim akit'in duruşu ağırdır, davası büyüktür, mücadelesi üstündür! Akit'i küçültmeyin!
 • ErkamErkam3 gün önce
  Bu goruntuler, etin dahi kacakcilik piyasasinin olusmasini saglayan devlet icin bir utanc kaynagidir. Bunu basin karsisinda yuzu kizarmadanaciklayan bakanin ise capsizligidir. Turk milleti olarak bu kadar dusmemeliydik.
 • RasimRasim3 gün önce
  bukadar rezillik varmışmı ya? vay be ne ALLAH bilmeyenler varmış. Allah korusun.
 • YorumyokYorumyok3 gün önce
  Şimdi emniyet bunu niye yayınlarşaka gibi. O kadar silah uyuşturucu girip çıkıyor. Yaptıklatı paylaşıma Bak. Ne hükümet ne reisi cumhur buna çare olabilir. İtibarsızlaştırmak için paylaşım yapıyorlar
 • Adem Adem 3 gün önce
  Etin bu kadar yüksek olması bizim ayıbımız Gürcistan a gidince beş kilo et isteyince adamlar şaşırıyor tek kişi kıtlıktan mı çıktı acaba bu diye... Gidip ye kaçakçılık nedir Allah aşkına.
 • DelidumrulDelidumrul3 gün önce
  Bunun adi kaçakçılık değil olsa olsa karnini doyurmak icin bir kac kilo et satmak olur bunlari haber yapana kadar gercek kacakcilikla uğraşıngariibanın üç bes kilo eti ile değil üc beş kilo etle kaçakçılık mıolur yahu insan aklı ile dalga geçmeyin gerçek habercilik yapın.Haber yapmak bu kadar mı zor?Cambaz bak cambazayı bırakın vakıf mallarını talan edenleri hortumcuları haber yapın
 • AnkaAnka4 gün önce
  Size soyleyeyim tayyip bey talimat verinceye kadar e basbakanne bakanlarnede bürokratlar umurunda degil bu bakanların hiçbiri patiye çalışmıyor.utanmadan birde diyorki bakanın biri toplam 27 milyon hayvan var diyor 80 milyonluk ulkede bir hiçtir bu rakam zaten dogruda degil bunun çok altında .... samanı bile ithal ediyoruz ....
 • OsmanOsman4 gün önce
  Devlet süt üretimine iyi destek verirse buzagı üretimi artar.başka yolu yoooook.
Daha fazla yorum göster (1/10)

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.11.2017