Bostancı Deluxe’te önce otur sonra öde

Çeyrek asırdır farklı illerde projelere imza atan Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk projesini lansmana özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sundu.

 Çeyrek asırdır farklı illerde projelere imza atan Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk projesi ‘Bostancı Deluxe’ü lansmana özel fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sundu. ‘Önce otur sonra öde’ kampanyasıyla sektördeki yarışa katılan ‘Bostancı Deluxe’, yüzde 5 peşinat 120 ay vade imkanıyla da konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Celal Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul’a taşıdıklarını belirtti. “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız’’ diyen Koçer, ‘’Ağırlıklı olarak kamu projeleri geliştiriyoruz. İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşa ettik. Ayrıca otel, motel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri ve kentsel altyapı projelerinde yer aldık. Antalya, Yalova, Kocaeli, Giresun ve Bayburt’ta da işler yürütüyoruz. 13 projeye aynı anda devam ediyoruz. Bundan sonra konut sektöründe de açılım yapma düşüncesindeyiz” ifadelerini kullandı.


Yeni Akit Gazetesi