Bir hemşire skandalı da Ankara'dan!

İddialara göre, özel bir hastanede stajyer olarak çalışan hemşire, baygın ve yarı çıplak hasta kadının önünde selfie çekti.

19 Ekim 2016 Çarşamba 23:08
Bir hemşire skandalı da Ankara'dan!

Türkiye iki gündür hemşirelerin selfie skandalı ile çalkalanıyor.

Yoğun bakım servisinde tedavi gören hastanın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak “ölmeye ramak kalalardan minicik bir tablo” notunu paylaşan hemşire gündemdeki yerini korurken bir skandal da Ankara'da yaşandı.

Beyaz Haber'in Whatsapp ihbar hattına gönderilen fotoğraf ikinci hemşire skandalını ortaya çıkardı. Fotoğrafa göre kadın hemşire anjiyo hastası baygın ve yarı çıplak hasta kadının önünde selfie çekti. Fotoğrafı sosyal medyadan da paylaşan hemşire 'Mesainin ilk saatleri ameliyata girmek. En sevdiğim' notunu düştü.

Hemşire hakkında soruşturma açıldığı öğrenildi.

Haber Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 23:08
 • sedaseda11 ay önce
  ben de söylüyorum. Polatlı Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde rahmetli anneannem yatarken yüksek sesle müzik dinlemelerinden ve halay çekmelerinden rahatsız olup uyuyamadığını söylüyordu. uyarmamıza rağmen "normal şeyler" dendi. Azıcık insaf istiyoruz. biz de hasta yakınları olarak hassasız ve azıcık insaf istiyoruz.
 • nalannalan11 ay önce
  Bunlar ne arsız ne yüzsüz ne ahlâksız ne vicdansız adiler
 • Huseyin yasinogluHuseyin yasinoglu11 ay önce
  Bunun derhal isine son verilmeli insanlarin ozel hayatini ifsa etmenin cezasinida hapiste cekmeli birde hapishanede selfisi ceksinde gostersin bakalim nasil oluyormus.. hapishane selfisi
 • AlphanAlphan11 ay önce
  Yazık yazık ,çok yazık,hem yazık,hem de ayıp.Yakışıyor mu hiç.
 • kemalkemal11 ay önce
  Böyllerini hiç bir hastane kabul etmemeli hatta telefonları çalışma anında çalışanlardan toplanmalı. Böylelerine hastanede hataların tuvalete yaptğı ..lar temizletilmeli.
 • ssssss11 ay önce
  Şahsen ben olsam bu hasta yakınlarının yerinde bu şeref yoksunlarını mahkemelerde süründürürüm.
 • serhat serhat 11 ay önce
  abi edep, haya, iman ve vicdanımıza nolmuş nerelere gitmiş ne hale gelmişiz:(((
 • turkogluturkoglu11 ay önce
  KAPATMA SUNUN YUZUNU AKIT. SUCA ORTAK OLMA. SEN NE ANLAMADIM
 • Sevgi Sevgi 11 ay önce
  2016 nın hemşire(!) modası bu galiba; komadaki çıplak insanların resimlerini çekip yayınlama iğrençliği. İnsanlar canlarını, sağlıklarını, mahremiyetlerini ne tür mahlukata emanet ediyorlarmış! Belki de böyle çok hemşire ve doktor var! Bu edep, terbiye ve insanlıktan uzak hemşire bozuntularının işlerine derhal son verilmeli ve ayrıca cezalandırılmalıdır.
 • VahdetVahdet11 ay önce
  Garanti iş ve iyi para olduğu için doluştular hemşirelige. Yogun bakımda kebap yiyen, başka haltlar yiyen ne ararsan var.