Bill Gates en büyük pişmanlığını açıkladı!

Microsoft’un kurucusu Bill Gates Twitter’da yaptığı açıklamada, hayattaki en büyük pişmanlığını açıkladı.

17 Mayıs 2017 Çarşamba 23:37
Bill Gates en büyük pişmanlığını açıkladı!

Gates, Twitter’daki 35 milyon takipçisine, üniversiteyi bıraktığı zamanlarda daha çok bilgi öğrenmediği için pişman olduğunu söyledi.

86 Milyar dolarlık kişisel servetiyle dünyanın en zengin iş adamı Bill Gates, Twitter üzerinden yazdığı mesajlarla gençlere tavsiyeler verdi. Gençlere hangi alanlarda uzmanlaşmaları gerektiği konusunda ipuçları veren Gates, hayattaki en büyük pişmanlığını da açıkladı.

Gates, Twitter’daki 35 milyon takipçisine, "Üniversiteyi bıraktığım zamanlara dönüp baktığımda keşke öğrenseydim dediğim birkaç şey var. Okulu bıraktığımda ’eşitsizlik’ hakkında çok az şey biliyordum. Dünyadaki eşitsizliği öğrenmek 10 sene mi aldı" dedi.
Öğrencilere dünyadaki eşitsizlik ve adaletsizliğe karşı savaşmaları gerektiğini tavsiye eden Gates "Siz şu an benim üniversite dönemlerinde bildiklerimden daha çok şey biliyorsunuz. Eşitsizliğe karşı savaş açmaya şimdiden başlayabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 17 Mayıs 2017 Çarşamba 23:37
  • mfgmfg8 ay önce
    Dünyanın en zengin adamısın.Malının zekatını versen afrika 3 defa doyar.Paraları vakıflara koyuyorsunuzki vergi kesilmesin.Ve paraları genelde farklı şirketlerle dolaylı yoldan kendinize bağlıyorsunuz ki bu servet saklayamadığın.Sonrada eşitsizlikten dem vurup savaş açmaktan bahsediyorsun.Desene siz alt tabaka daha alttakilere yardım edinki biz dahada kazanalım.Bunların dininde paylaşma yardım eli uzatma yok mu,?
  • AdemAdem8 ay önce
    tavsiyelerini kendine sakla Allahın emperyalist gâvuru. senin işletim sisteminin içine edeyim cep telefonlarındaki sistem kadar sağlam değil yıllarca sömürdün KES ARTIK KAPA GAGANI. PİSLİK.senin tavsiyelerin yerinizde sayın yürümeyin anlamına geliyor.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 19.01.2018