Beşiktaş'tan Galatasaray'a: Canınız sağolsun

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Radyospor'a açıklamalar yaptı.

21 Nisan 2017 Cuma 16:21
Beşiktaş'tan Galatasaray'a: Canınız sağolsun

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Çebi, Radyospor'a açıklamalar yaptı.

İşte o açıklamalar:

"Muhteşem bir ortamda, Avrupa'nın en iyi takımlarından birine karşı ortaya konulan bir mücadele var. Ayrıca taraftarlarımız kalitesini Lyon taraftarlarına karşı gösterdi. Penaltılarla elendik bence şans faktörüde var, ayrıca Fabri'ye de çok teşekkür ediyorum. Kendisi muazzam bir performans ortaya koydu."

"Ben UEFA yemeğinde yoktum, takımla beraber olmak istedim, başkanımız oradaydı. Bu karar ölçüsüz adaletsiz bir karar, biz buna gerekli itirazları yapacağız. 10 günlük bir süreç var, tahkimde görüşüleceği gün biz de orada olacağız. Bizim kapalı kapılar ardında konuşacak bir şeyimiz yok. Servet Yardımcı'da bize gerekli desteği gösterecek, onunla da görüşmelerimiz var. Bizim UEFA'ya karşı güçlü argümanlarımız var, Avrupa'nın meşhur adaletini göreceğiz."

"GALATASARAY'IN CANI SAĞOLSUN"

"Galatasaray kulübünün canı sağolsun, böyle eğlenmeyi kendilerine layık gördülerse hayırlı olsun. Ligde içinde bulundukları durumu bu şekilde telafi etmek istiyorlarsa, böyle yapmaları normal. Galatasaray taraftarları da durumun farkında, geçmişle övünmek herkesin hakkı ama böyle yaparlarsa daha da geriye giderler. Ben hiçbir şekilde kaale almıyorum, eğlenmek istiyorlarsa lig de bulundukları konuma baksınlar. Şu an sadece lige konsantreyiz, daha başaracak çok şeyimiz var biz bunu düşünüyoruz.

Galatasaray’dan Beşiktaş’a gönderme

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 16:21

YORUM YAZ

  • mithat cercimithat cerci1 yıl önce
    Basariyi kupa sahibi olma seviyesine indiren 3 klubumuz de ne yazik ki artik oyun izleme zevki vermiyor. Sahada kosusturan yabanci oyuncular, yabanci antrenorler, izmir marsini slogan etmis gezi parki kackini militanlar. Keske yuregiyle oynayacak Turk cocuklarina firsat verseniz elin gavurlariyla gerdege girmek yerine. Hepinize yaziklar olsun..

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü