THY - İstanbul

BBC'den PKK propagandası!

İngiliz yayın kuruluşu BBC, PKK saflarında yer alan teröristin 'Türk ordusuyla çarpışmaya hazırım' sözlerini öne çıkararak örgüt propagandasına bir yenisini daha ekledi.

08 Şubat 2018 Perşembe 15:57
BBC'den PKK propagandası!

İngiliz BBC, Afrin'de süren Zeytin Dalı Harekatı'nın "binlerce sivili yerinden ettiği" iddiasıyla yayımladığı haberinde terör örgütü temsilcilerinin beyanatlarına yer verdi.

PKK'LI İNGİLİZİN "TÜRK ORDUSUYLA ÇARPIŞMAYA HAZIRIM" SÖZLERİ

BBC'nin bu bağlamda dikkat çeken haberleri, terör örgütü PYD/PKK safında yer alan bir İngiliz vatandaşının Türk ordusuyla çarpışmaya hazır olduğu şeklindeki sözlerini öne çıkarmasıyla gündeme geldi.

Haberde, sözde insani yardım gönüllüsü olarak gittiği Suriye’de terör örgütü safına katılan İngiliz Jamie Janson’ın, Suriye’de İngiliz bayrağıyla çekilen fotoğrafı da kullanıldı.

Haber Tarihi: 08 Şubat 2018 Perşembe 15:57

YORUM YAZ

 • ÖzkanÖzkan6 ay önce
  Daha siddetli dagitin bunlari esir almayin !! Gebertin!!!
 • Abdullah Hüdaverdi-KonyaAbdullah Hüdaverdi-Konya6 ay önce
  Geberip Cehennemi boylamak istiyorum diyor hain.
 • Ada-PaAda-Pa6 ay önce
  arkadaşlar sadece düşünün rsya py d ye destek veriyor ab d de bunlarda sonra soçi toplanıyor rsya-irn-türkye arkasından afrn operasyonu oluyor.ab d ise karşı çıkıyor e rsya yanlarındaydı neden bunu kabul etti çünkü py d nin esda bağlı olmasını ve özrk olmasını istiyor ab d ye yanaşmasını istemiyor bundan dolayı bu gerçekleşiyor bence bizim rsya yanaşma olarak değil kökünden py d yi afrindn temizlemeliyiz
 • Deli DumrulDeli Dumrul6 ay önce
  Ahaa zımbalanacak bi leş daha :D
 • abdoabdo6 ay önce
  dünyadaki silahlı olayların ve terörün esas baş çıbanı siyonist ısrael vesömürgesi ve yahudilerin yönetimi altında bulunan abd (genelde yöneticileri vede başkanları hep yahudidir), england , fransa , ıtaly ve bazı ab ülkeleridir. içimizdeki zengin yahudilere çok dikkat edilip denetlenmesi gereklidir. gerek daeş , fetöş ,pkk , pyd , ypg , dhkpc vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri p..çleridir.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü