Baydemir'den komik açıklama!

PKK'nın silahlarının gölgesinde siyaset yapan HDP, referandumda sağlanan güvenlik önlemlerini "Yurttaşlarımız silahların gölgesinde sandığa gitti" diyerek çarpıttı.

18 Nisan 2017 Salı 15:53
Baydemir'den komik açıklama!

Yıllardır terör örgütü PKK'nın baskıyla oy toplayan HDP, bölgede sağlanan güven ortamı sonrası oy kaybına uğrayınca sonuçları kabullenmedi.

İSTEDİKLERİ SONUÇ ÇIKMAYINCA "SEÇİM ŞAİBELİ"

HDP sözcüsü Osman Baydemir, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Osman Baydemir, referandumda yüzde 51 oy ile 'evet' çıktığını anımsatarak sonucun şaibeli olduğunu iddia etti.

SİLAHLARIN GÖLGESİNDE

HDP Grubu'ndan konuşan Osman Baydemir özetle şunları söyledi: "Büyük baskı uygulandı. Bize selam verenler kameraya alındı. Kürt coğrafyasında yurttaşlarımız silahların gölgesinde sandığa gitti."

Haber Tarihi: 18 Nisan 2017 Salı 15:53

YORUM YAZ

 • abdoabdo1 yıl önce
  yalancılar bunlar
 • zafer056zafer0561 yıl önce
  Bay Baydemir görmek istemirsunuz ama gerçek bölgede en azoy kaybınız var.Sebebini sorgulamıyorsunuz neden çünkü Halk size önceki seçimde fırsat tanıdı.Ama isteyerek veya istemeyerek şiddete tavır almadınız.Bunun neticesinde hatırı sayılır miktarda oy kaybettiniz.Devlet bir sürü para harcadı zarar etti.Bir nevroz için yüzbinleri bir araya getirirken hendekleri kapatmak için canla başla uğraşmadınız.Şunu iyi görmediniz ve emperyalistlerin bu ülkenin halklarını karşı karşıya getirmesi politikasına alet oldunuz.Ne pahasına olursa olsun terör orgütüne silah bıraktırmalısınız.
 • vatandaşvatandaş1 yıl önce
  Hadi yürüüüü, taş arabası..İşine gelmeyince şaibeliii ha..Buna KARGALAR bile güler..!Yürü de ense traşını görelim.Traşı da kes.. Aydın havası olsun..!
 • Dursun yilmazDursun yilmaz1 yıl önce
  Oğlum Osman maske kalmadı daha osmis
 • EkollEkoll1 yıl önce
  Önceki seçimle karıştırdı sanırım
 • GirdapGirdap1 yıl önce
  Teroristler silahlari elinde zorla oy attirirken sesin cikmiyordu ama beyefzndi
 • şaban akçay şaban akçay 1 yıl önce
  HASSOOOO....
 • hamido hamido 1 yıl önce
  önceki seçimler de tehditle oy toplamışlardı. aynı metodu uygulayamayıncatam bir ýahudi metodu
 • tuğrultuğrul1 yıl önce
  Ulan it sen Kürt Kardeşlerimizden aldığınızoyları nasıl edindiniz? Vatan haini, bölücü domuz, ermeni dölü
 • SERHATSERHAT1 yıl önce
  ya bu herif ne konuşuyo........ kürt halkını pkk ye sattı..... namussuz hain...kendi çocukları akrabaları avrupada....... özel okullarda villalarda ciguli......birazda sizler çıkın dağlara
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü