Batı fistanlı itlerine ağlıyor

TSK'nın Afrin'de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı devam ederken, öldürülen teröristlerin ABD, Yunanistan ve İngiltere bayraklarına sarılı tabutlarıyla yapılan ayinler, kirli ittifakı net biçimde ortaya koydu.

13 Şubat 2018 Salı 18:09
Batı fistanlı itlerine ağlıyor

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı 25. gününe girerken bölgedeki etkisiz hale getirilen terörist cenazeleri de dikkat çekmeye başladı.

Teröristlere düzenlenen cenaze törenleri ise özellikle teröre verilen uluslararası kirli desteği gözler önüne seriyor. Kilisede ABD, Yunanistan ve İngiltere bayraklarına sarılı tabutlar başında ayin yapıldı. Uluslararası kirli ittifakı ilk kez bu kadar net bir şekilde ortaya koyan fotoğraflar pes dedirtti.

Harekatın 25. gününde etkisiz hale getirilen terörist sayısı bin 439 oldu. ABD'nin bütçeden PYD/PKK'ya 550 milyon dolarlık pay ayırmıştı.

Çavuşoğlu; "Türkiye açısından durum ise çok net. ABD, PYD ve PKK ile orada devam ediyor biz de bölgeyi teröristlerden temizleyeceğiz diyoruz." karşılığını vermişti.

Haber Tarihi: 13 Şubat 2018 Salı 18:09

YORUM YAZ

 • zehrazehra6 gün önce
  Cehennemin dibinde fitne ficürlük düsünürsünüz artik. Sizin gibi köpekler icin yasasin cehennem, soysuz, adi terö[email protected]
 • ssseeessseee6 gün önce
  BEYLER MANZARA ORTADA TÜRKÜ KÜRDÜ ARABI CEKEZI ALEVISI SÜNNÜSÜ BIR OLMA ZAMANI HERKES TERÖRISTINI ÜSTÜMÜZE SALMIS TÜRKIYE OLMASSA ORTA DOGU OLMAZ ARAB YARIMIADASI OLMAZ BALKANLAR OLMAZ DÜNYA AYAKTA DURAMAZ MILLETLER SILINIR NEDEN CÜNKÜ BIZ MAZLUMUN YANINDAYIZ ÜMMETIN UMUDUYUZ BUNDAN SONRASI YA ISTKLAL ÖLÜM ALLAHIM VATANIMIZI MILLETIMIZI KORUSUN AMAIN AMIN AMIN
 • HamidoHamido6 gün önce
  İla cehennrme zümera.
 • ALPALP7 gün önce
  MÜSLÜMANIM DEYİPTE ARKASINDAN GİDENLERİN GÖZLERİNE SOKMALI. KİM KİME HİZMET EDİYOR.
 • MuratMurat7 gün önce
  Ey sanli ordu,ey sanli asker.Kâfire vurun,mazluma kol kanat olun. Bu bati itlerinin hakki resimdeki gibidir. Hak ettikleri resimden onlari mahrum birakmayin.
 • abdullahabdullah7 gün önce
  leşleri donlarına fistanlarına sarsın sarsın gömsünler diyecem ama yıkılsın yunanistan yıkılsın yunanistan yunanistan kızları ne don giyer ne fistan.
 • şafakşafak7 gün önce
  HERŞEY ORTADA MİLLET UYANSIN KAFİR BUNLAR
 • a.vahit Kayıbaya.vahit Kayıbay7 gün önce
  Kardaşlar.... o şeytanın leşlerineit demeyin, itlere haksızlık olur..
 • Kadir bashoruzKadir bashoruz7 gün önce
  Bunca yapilan planin son sahnesi afrin mehmetcige demek lazim aferin yine ayni dugel ve torunlari dost gorunen kalesler yere serilen lesler gayeleri dunyalik bilseydik bunlari dostluk kurarmiydik
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 7 gün önce
  Eeeee papazları nerde? Çok güzel manzaralar bunlar :) büyük bir zevkle takip ediyoruz!
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018