Başkan Tuna'dan kaldırılan 'fıskiye' ile ilgili açıklama

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, kaldırılan fıskiye ile ilgili açıklama yaptı. Tuna, fıskiyenin uygun olan yere gideceğini söyledi.

15 Kasım 2017 Çarşamba 14:53
Başkan Tuna'dan kaldırılan 'fıskiye' ile ilgili açıklama

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda, Ankara ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) yönetici ve üyelerini kabul etti. Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Tuna, güzel hizmetlere vesile olmak istediğini, el birliğiyle Ankara'yı iyi yerlere getireceklerini söyledi.

Bugüne kadar yapılan hizmetlerin de olduğunu aktaran Tuna, "Bu hizmetlerden dolayı Melih Gökçek'e teşekkür ediyorum. Onun da büyük hizmetleri oldu. Bu bir bayrak yarışı. Bundan sonra biz de elimizden gelen bütün imkanları kullanarak hizmetimizi sürdüreceğiz." diye konuştu. AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman da Başkan Tuna'ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tuna'ya yeni görevinde başarı dileyen Yaman, "Başkanımızı daha önceden biliyor ve tanıyoruz. Her daim bizim yanımızda oldu. AHİD olarak her zaman başkanımızın yanında olacağız. Ankaramız için yapacağı her türlü hizmette yanında yer alacağız." ifadelerini kullandı.

"FISKİYE UYGUN YERE GİDECEK"

Görevli habercilerden birinin Ankara Büyükşehir Belediyesi binasının önündeki fıskiyenin kaldırılmasıyla ilgili sorduğu soruya ise Mustafa Tuna şu cevabı verdi: Fıskiyenin ününü bilemiyorum. Geçen Sayın Bakanımız geldiğinde trafikte bir sıkışıklık oldu. Araçların manevra yapamaması yönünde sıkıntı olduğundan dolayı kaldırıldı. Geçmişiyle ilgili bir malumatımız yok. Uygun olan yere gidecek.

Belediyenin önündeki fıskiye kaldırıldı

Haber Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 14:53

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    21 Ekim 2018