Başkan Erdoğan Samsun'da konuştu

Başkan Erdoğan, gençler ve sporcularla birlikte düzenlenen iftar programında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Son 17 yılda milletimize vurulan prangaları tek tek parçaladık" dedi.

19 Mayıs 2019 Pazar 20:53
Başkan Erdoğan Samsun'da konuştu

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’da gençler ve sporcularla bir araya geldiği iftar programında konuştu. Erdoğan "Biz, 2 bin 200 seneyi aşan mazimize baktığımızda sadece ibret almayız. Daha büyük mücadeleler için cesaret de alırız." dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da gençler ve sporcularla bir araya geldiği iftar programında konuştu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

Zorluklar karşısında yılmadık, saldırılar karşısında asla geri adım atmadık. Milletimiz üzerine serpilmiş ölü toprağını sizlerden aldığımız heyecanla temizledik. Milletimizin nasıl bir özgürlük mücadelesi verdiğini bugün çok daha iyi anlıyoruz. Kurtuluş mücadelesi sırasında şehit olan her bir askerimizi minnetle yad ediyorum. Tarih bilinci olmayan milletlerin geleceği karanlıktır. Bizler ulu bir çınar gibi kökü derinlere tarihi bir mirasın büyüttüğü bir milletiz. Sporcu gençlerden olimpiyat madalyası bekliyorum. Her milletin bir hedefi, bir kızıl elması vardır. Bizim kızıl elmamız da büyük ve güçlü Türkiye'dir. Son 17 yılda milletimize vurulan prangaları tek tek parçaladık.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 20:53

YORUM YAZ

 • Cumali MolCumali Mol28 gün önce
  Güzel.
 • ImamImam28 gün önce
  Bana göre flaş flaş flaş Başkan Erdoğan hiç susmuyor Reis kabak tadı verdin artık satır satır ezberledik Yeter Artık bize de yazık sana da yazık
 • KırgınKırgın28 gün önce
  Cumhurbaşkanlığı’na bağlı ve İstanbul’da birimleri bulunan bir kurum başkanının keyfi ve hukuksuz olarak kuruma onlarca yılını veren yaklaşık 300 uzman personeli hiç alakası olmayan kurumlara göndermeye çalışması Ak Partiye yaklaşık 600-800 oy kaybettirdi. Durum yukarıya bildirilmesine rağmen kalem-i mahsustan tutulup Sn. Cumhurbaşkanımıza iletilmediğinden bu başkan hala görevde ve keyfilikler devam ediyor. Konu Türk Tarihçileri camiasında güncelliğini koruyor.
 • UzmanUzman28 gün önce
  Cumhurbaşkanlığı’na bağlı ve İstanbul’da birimleri bulunan bir kurum başkanının keyfi ve hukuksuz olarak kurumda onlarca yılını veren yaklaşık 300 uzman personeli hiç alakası olmayan kurumlara göndermeye çalışması Ak Partiye yaklaşık 600-800 oy kaybettirdi. Durum yukarıya bildirilmesine rağmen kalem-i mahsustan tutulup Sn. Cumhurbaşkanımıza iletilmediğinden bu başkan hala görevde ve keyfilikler devam ediyor. Konu Türk Tarihçileri camiasında güncelliğini koruyor.
 • 17-25 hırsızlık haftası 17-25 hırsızlık haftası 28 gün önce
  Bir su bir susda kafayı dinleyelim konuşma için bahane arıyor
 • ferhaniferhani28 gün önce
  allah yolunu acik etsin reis durmak yok her sey türkiye icin oylari calan CHP ye cevabimiz mutlaka olacaktir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019