'Başbuğ CHP'nin adayı olabilir'

Katıldığı bir televizyon programında gündeme ilişkin yorumlarda bulunan gazeteci Nedim Şener, "İlker Başbuğ, 2019'da CHP'nin adayı olabilir" dedi.

15 Şubat 2018 Perşembe 08:44

Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla Habertürk'te ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında gündeme ilişkin konulara değerlendirildi.

Programın konuklarından gazeteci Nedim Şener, İlker Başbuğ'un Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili yaptığı açıklamaları yorumladı.

"BAŞBUĞ CHP'NİN ADAYI OLABİLİR"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbuğ'a verdiği cevapta kullandığı ifadelere dikkat çeken Şener, tartışmaların boşuna yaşanmadığını belirterek "İlker Başbuğ, 2019'da CHP'nin adayı olabilir" dedi.

Erdoğan'ın yanı sıra, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de İlker Başbuğ'a tepki gösterdiğini hatırlatan Nedim Şener, bunun siyasi olarak bir ön alma olabileceğini de sözlerine ekledi.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 08:44

YORUM YAZ

 • Yunus16Yunus165 gün önce
  ÖNCEKİ YORUMA İLAVE ; NECDET PAŞA YA HAKSIZLIK YAPMIŞIM. DARBECİ FETÖ CÜLERİN % 70 İ TUĞGENERALLERİN TEMELİ 1990-1994 DE ATILMIŞ, SONRA KURMAY S UBAYLAR VE PİLOTLAR ELE GEÇİRİLMİŞ ? 90-94 DOĞAN, 94-98 KARADAYI, 98-2002 HÜSEYİN, 2002-2006 ÖZKÖK, 2006-2008 YAŞAR 2008-2010 İLKER . 94 -2010 ARASI BU TERFİLERDEN ERDOĞAN MI SORUMLU YOKSA ???
 • SeyfullahSeyfullah5 gün önce
  BAŞbuğ,HaydirBAŞ birde ... Başı buldummu kesin başkansın kiçum
 • gürkangürkan5 gün önce
  CHP BÜYÜK İHTİMAL BU SEFER TECRÜBELİ BİR SİYASİ ÜZERİNDE DURACAK. ÖRNEĞİN SAYINİLHAN KESİCİ OLABİLİR.
 • AbdrhmnAbdrhmn5 gün önce
  Zaten chpkk hıristiyan partisi. Başbuğs da yahudi oldugundan neden olmasın.. hatta chpkk yaldızlı davetiye bile gönderir
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ5 gün önce
  Bunuda adam sanmıştık
 • ihsihs5 gün önce
  Yakışır!
 • müsait!müsait!5 gün önce
  bencede tipi müsait erdal inönü tarzı bir konuşması ve anlaşılması zor bir hitap tarzı var !üstünde çalışılır botoks vb işlemlerle + 5-6 yıllık bir eğitimle kıvama gelir gelişime açık yaşı müsait!
 • RüyakoçRüyakoç5 gün önce
  BaşlıyorBaşlıyor Survivorbaşlıyor Haydi Türkiyem TVkarşısında Ailece yerlerimizi alalım .Akşama kadar yorulan kafalarımızı böyle eglence ile dinlendiririz.Yaşasın Acun Ilıcalı.
 • Yunus16Yunus165 gün önce
  GENEL KURMAYI YÖNETEMEYEN ÜLKEYİMİ YÖNETECEK ! FETÖ DEN ATILAN 150 TANE GENERALİ TERFİ ETMESİ İÇİN KİM TEKLİF ETTİ? KİMİN ZAMANINDA BUNLAR BİR ÜST RUTBEYE TERFİ ETTİRİLDİ ? BU KADAR KURMAY SUBAY KİMİN ZAMANINDA YETİŞTİRİLDİ ? YAŞAR, İLKER, NEJDET... ERDOĞAN TSK NIN İÇİNİ NERDEN BİLECEK ? KOZMİK ODAYA GİRİLİRKEN ONUR MESELESİ YAPIP NEDEN İSTİFA ETMEDİ??
 • HamidoHamido5 gün önce
  Chp hep böyle sahte ucuzkahraman ve hainlik te çok ileri gidenleri toplar vekil yapar. FAKAT bu yahudi aşığı bu yaştan sonra rahatını keyfini bozmaz zira iktidar da AKPARTİvar ve herkesin ağzının payını veriyor.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 20.02.2018