Başbakan Binali Yıldırım'dan Abdullah Gül açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, Moldova ziyareti öncesi, CHP milletvekili Deniz Baykal'ın Abdullah Gül çıkışına cevap verdi.

05 Mayıs 2017 Cuma 09:25
Başbakan Binali Yıldırım'dan Abdullah Gül açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, Moldova ziyareti öncesi, CHP milletvekili Deniz Baykal'ınAbdullah Gül çıkışına cevap verdi.

11. Cumhurbaşkanlı Abdullah Gül'ün adaylık iddialarına ilişkin gelen soruyu cevaplayan Başbakan Yıldırım, "Hayır kampanyası yapanlar doğrusu artık Evet çıktığına demek ki tam kani olmuşlar. Şimdi Hayır grubunun makam dağıtma faslına geçmişler, bu iyi bir gelişme. Günü gelmeden kimin nereye aday olacağı arayışına girmek bilgisizlik. Hayır kaybetmiş, Evet kazanmıştır. Halk oylamasının sonucu bir kez daha onlar tarafında da tescil edilmiş" dedi.

Haber Tarihi: 05 Mayıs 2017 Cuma 09:25

YORUM YAZ

 • f.yılmazf.yılmaz11 ay önce
  367. inadını yapan bu baykal denen adam değilmi şimdi ortalığı karıştırmak için A.gül'ü dolmuşa getiriyor.
 • Hy-hyHy-hy11 ay önce
  Başbakan önce partisindeki Brütüs'leri temizlesin.
 • FerhatFerhat11 ay önce
  O şöyle yaptı bu böyle yaptı diye doğru düzgün adam bırakmayacaksınız akit gazetesi. Herkesin itibarı alaşağı edilmemeli. Zaten böyle ufak ufak konuşmalar dedikodular artık gerçek olmaya başlıyor. Birtane kelime yanlış kullanılsa o çok büyütülür büyütülür de, o kelime birisine yanlış aktarılınca o da yanlış habere olumsuz laf söyler sonra atışmaya döner, düzgün insanı bile kaybederiz Herkeste bu böyle.Abdullah Gülün cuma namazından sonra açıklayacağı açıklamayı bekleyemediniz.
 • BaybarsBaybars11 ay önce
  Chp acinacak hsldeki akpartiye rakip olarak yine eski akpartili birilerini aday gosteriyor bu demek oluyorki chpde baskan adayi gosterecek kimse yok ikdidara gelmek icin muhafazakar bir aday gostermek zorundalar siyasetin zemini altust oldu birzamanlar baykalin istemedigi abdullah gul bu sefer baykdl tarafindan aday gosteriliyor vah chp vah

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü