Bakanlıktan Sinan Oğan'a tokat gibi cevap!

MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan konferans için gittiği Beşiktaş'taki bir üniversitede konuşurken sahneye çıkan bir kişi kürsüyü devirmişti. Bu eylemi gerçekleştiren kişinin savcılık tarafından serbest bırakılmasına tepki gösteren Oğan, Twitter hesabından 'Bu işin peşini bırakmayacağım. Bu saldırı Bekir Bozdağ'a yapılsa bu savcı saldırganı serbest bırakabilir miydi? Bu sorunun cevabını arıyorum' dedi. Oğan'ın bu sözlerine cevabı ise Adalet Bakanlığı Basın Müşaviri Bilal Çetin verdi.

06 Mart 2017 Pazartesi 11:47
Bakanlıktan Sinan Oğan'a tokat gibi cevap!

Çetin, Twitter'dan Oğan'a cevap vererek, "Hacıbektaş'ta Başbakan Yardımcısı iken Bekir Bozdağ'a saldırıp yumruk atanı bile serbest bıraktı savcılar. Unuttunuz galiba" mesajını yazdı. 2013 yılında Başbakan Yardımcısı olduğu dönemde Bekir Bozdağ, Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde "Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri"nin açılış törenindeki konuşmasının ardından protokoldeki yerine dönerken, Hüseyin Satı'nın fiili saldırısına maruz kalmıştı. Saldırıyı gerçekleştiren Hüseyin Satı savcılık tarafından serbest bırakılmıştı.

Haber Tarihi: 06 Mart 2017 Pazartesi 11:47

YORUM YAZ

 • zeki ermişzeki ermiş1 yıl önce
  Bu cevabın neresi "tokat gibi"? Allah aşkına! Haberleri evirip çevirmeden verseniz olmuyor mu?
 • katalankatalan1 yıl önce
  ikisi de serbest bırakılmasın nasıl bir anlayış bu serbest bırakılması doğru mu değil mi
 • Levent 15Levent 151 yıl önce
  Ancak kendilerine yapılani görürler. Sinan Ogan a değil adam kürsüye saldırdı. . Yanlış yanlıştır. Kürsüye de saldırmak doğru değildir.Gerçi gereken cevap verilmiş zaten.
 • Ardahan lıArdahan lı1 yıl önce
  Sinan oğan kime hizmet ediyorsun milliyetçilikten bahsetme çünkü milliyettci milli olur Hdppkk Feto Chp kandil bütün yerli. Dış ittifakının yanında yer alacacan şer ittifakının Hayırına hayır diyecenben milliyetciyim birilerini dolduruşuna geldinşer ittifakının Hayırında Hayır olmaz onun için Evet Evet
 • hakanhakan1 yıl önce
  Bundan milli bir şey olmaz...
 • Yasin armutçuYasin armutçu1 yıl önce
  Siz ..olsanız, bu ülkede adalet olmadığını, saldırganların bu kolay serbest bırakılmasının millet için sakıncalı olduğunu yazardınız. Ama sizler , gazetecilik yerine partizanlık yaparak,...İşte bu yüzden siz ..değil, ...siniz
 • kemalkemal1 yıl önce
  Terör destekçsi adaletten ne anlar.
 • gariban vatandaşgariban vatandaş1 yıl önce
  Aldın mı ağzının payını lavuk!!!
 • iskender iskender 1 yıl önce
  Sinan oğan da hafıza kaybı var. Türklere duyduğu kin açiğa çikmış FETÖ, cü böyle OLUR.
 • AhmetAhmet1 yıl önce
  İstikrar dediğiniz olay buysa biz almayalim
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018