Bakan Varank müjdeyi verdi! 200 bin lira destek kapıda

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ‘Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Ödül Töreni'nde konuşarak, "TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim Programı'nın ikinci çağrısı sonuçlandı. Teknoloji odaklı proje yürüten 146 genç girişimcimize 200 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz" dedi.

19 Mayıs 2019 Pazar 15:06
Bakan Varank müjdeyi verdi! 200 bin lira destek kapıda

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfınca düzenlenen ‘Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi Ödül Töreni'ne katıldı.

Varank, burada yaptığı konuşmada, "TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim Programı'nın ikinci çağrısı sonuçlandı. Teknoloji odaklı proje yürüten 146 genç girişimcimize 200 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe desteği vereceğiz" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 15:06

YORUM YAZ

 • İşsiz İşsiz 27 gün önce
  200.000/146=1369tl87krş
 • LeventbayLeventbay28 gün önce
  Fetö akp nin oyuncagı kime nezaman istese yaratmış oldugu örgöt canını sıkanı atın fetöden içeri. Lazım olanıda gel otur bu koltuga dedigi. Yüzlerce insanın hayatına mal olan ve zerre vicdan yapmayan . Bir rte .
 • Müjdeyi verdiMüjdeyi verdi28 gün önce
  ''Bakan müjdeyi verdi''haberlerine dün rastlayamamış ve çok üzülmüştük.Neyseki akiti arayıp sorduk.Baskıya yetişmedi abi .Hiç müjdeyi verdi , Düğmeye bastı haberi olmadan olur mu dediler.
 • SerkanSerkan28 gün önce
  Bu bakan fetoyle resimleri var Nasil oluyorda arastirilmiyor kafamda binbir soru acaba bizi fetoculermi yonetiyor
 • TolgaTolga28 gün önce
  Sayin varank feto iti nin arkasinda el pence divan dururken resimlerin var
 • MuratMurat28 gün önce
  146 gençmi sanki mahalleden bahsediyor.Be insafsız 82 milyon insan yaşıyor 82 milyon.Yarısından fazlası aç. Neden mi.Topladığınız gasp ettiğiniz vergilerin azlığından değil herhalde.Saltanat yaşayıp yandaşlarınıza akrabalarınızapeşkeş çektiğiniz ,paralar yüzünden.Ama sizde gerçekten utanma duygusu filan olmadığı için benimki de şimdi geyik muhabbeti.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019