Bahçeli'den idam çıkışı: Hemen!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli "21 Mayıs 2017 Pazar günü 41 ilde aynı anda kongrelerimizi coşkuyla yapıp, ne kadar diri bir teşkilata sahip olduğumuzu göstereceğiz" dedi.Bahçeli,"İdam cezasının getirilmesi yasanın kabul edilmesi konusunda MHP tüm gücüyle vardır. İdam cezası toplumsal bir taleptir. Durmayalım alttan almayalım, Türkiye'nin kendi göbek bağını nasıl keseceğini gösterilim." dedi.Bahçeli'nin bu çıkışının ardından salon alkıştan yıkıldı.

09 Mayıs 2017 Salı 11:30

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar başlıklar

"Yapacak işlerimiz çoktur, oyalanacak zamanımız ise hiç yoktur.

Her fırsatta önerdiğimiz temiz siyaset, temiz toplum gecikmeden hayata geçirilmelidir. Değer ve ahlakla bağını koparmış siyaset anlayışlarının kaosa yol açması kaçınılmazdır.

Siyasette artık değişim gereklidir. Değişim başkalaşma olmadığı gibi, ilerlemek, gelişmek, süreklilik kazanmak için elzemdir.

Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi çürümüşlere teslim olmayacaktır. Gücümüze güç katıp yolumuzda ilerleyeceğiz. 21 Mayıs 2017 Pazar günü 41 ilde aynı anda kongrelerimizi coşkuyla yapıp, ne kadar diri bir teşkilata sahip olduğumuzu göstereceğiz. Bunu ısrarla görmek istemeyenleri ise yok farz edeceğiz. Hatırlarsanız 16 Nisan'dan sonra olmayan ganimetleri paylaşmak için kuyruğa girenler, akıllarınca bizi köşeye sıkıştıracaklardı. Hallerine baksanız 'yoğurdum ekşi' demezler.

Rüzgar ekerken mutlu olanlar, fırtına biçerken şikayet etmemelidir."

Milliyetçi Hareket Partisi emin adımlarla Türk Milletine hizmet etmeye devam edecektir. Siyasetimizin öznesi insan, nesnesi devlet, yüklemi demokrasi, cümlesi millettir."

ABD VE RUSYA'YA SERT TEPKİ

Rusya ve ABD'nin YPG ile ilişkileri ortadadır.

YPG ABD tarafından silahlandırılmakta. YPG'nin elindeki yeni nesil silahların Batı kaynaklı olduğu bilinemktedir.

Rus askerlerinin Afrin'de ne işi var. ABD ve Rusya YPG'yi arkalarına alıpsilahla donatarak ne yapmaya çalışıyor.

O silahlar çok geçmeden Türkiye'ye sokuluyor. Kanlı eylemlerde kullanılıyor.

KÜRDİSTAN İÇİN SON RÜTUŞLAR YAPILMAKTA

Kurulması istenen Kürdistan için adeta son rütuşlar yapılmaktadır.  Kerkük'te Türkmenlerin varlık , kimlikve tarihi haklarıçiğnenmektedir. Türk milleti Kürdistan belasına kesinlikle geçit vermeyecektir.

İDAM ÇIKIŞI

Bahçeli,"İdam cezasının getirilmesi yasanın kabul edilmesi konusunda MHP tüm gücüyle vardır." İdam cezası toplumsal bir taleptir. Durmayalım alttan almayalım, Türkiye'nin kendi göbek bağını nasıl keseceğini gösterilim.

FETÖ ile mücadele sonuna kadar sürmeli. Eğer bir muvaza varsa bu çok ayıp olur. Ben şahsen doğru bulmuyorum.

MUHARREM İNCE AÇIKLAMASI

Ayrıntılı bir değerlendirme yapmıyor. Kandi çıkarları için konuşuyor. Önce genel başkanlarına sorsun sonra açıklama yapsın. Muharrem İnce bey ince davransın.

Haber Tarihi: 09 Mayıs 2017 Salı 11:30

YORUM YAZ

 • FatihFatih10 ay önce
  Eğer idam getirilip vatanseverleri şehit edenler içerde beslenir veya salıverilirse bu millet sizi unutmaz!!! Hadi bakalım şimdi sözünüzü tutun idammmm isterizzz
 • KAFKAS KARTALI ŞEYHŞAMILOĞLUKAFKAS KARTALI ŞEYHŞAMILOĞLU10 ay önce
  EVETHEMEN....BUVATAN MİLLET DEVLETDIN DÜŞMANI..FETÖ=PKK=DAİŞ=DHKP-CVEARKA PLANTETIKÇILERINEDERHAL İDAM !....
 • Zekeriya gökçeZekeriya gökçe10 ay önce
  İdam isteriz. Hainler için katiller için idam
 • hülyahülya10 ay önce
  idam cezası talebi birkaç kişinin istediği bir şey .isterseniz referanduma götürelim.o salonlarda bağıran ancak 5-10 kişi.
 • Asım Asım 10 ay önce
  Allah razı olsun
 • emin abdulhamidemin abdulhamid10 ay önce
  Evet idam hemen gelsin. yanlız devlete karşı suç işleyenler idam edilip vatandaşı öldürenler beslenecekse ben buna hayır derim. Asıl korunması gereken en savunmasız durumda olan vatandaştır, devlet değil. Cinayet ve tecavüz suçlarını kapsayacak şekilde İdam gelirse EVET derim. "ey akıl sahipleri kısasta size HAYAT vardır umulur ki sakınıesınız." Bakara-179
 • YerliYerli10 ay önce
  Bu Adam kime konuşuyor ? MHP tavani / seçmeni diye birşey kalmadiki ! Kim bunu dinliyor ? Varmi milletin bu adama saygisi ve sevgisi ? Hic sanmiyorum , 1 tane ülkücü görmedim bunu dinleyen. Neyse, konuşmak bedava Nasil olsa.
 • osmanosman10 ay önce
  idam istiyoruz hem de hemen...
 • JurnalJurnal10 ay önce
  sn,BAHÇELİ İDAMIN GELECEĞİ GÜN, BU GÜN...BU GÜN DEĞİLSE NE ZAMAN...!!!????BU MİLLET SENDEN BİR BABALIK DAHA BEKLİYOR VE UMUYOR...
 • Betül Betül 10 ay önce
  Evet idam gelsin hainler için kalleşler için feto pkk görsünler günlerini hainler için yaşasın cehennem
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018