Bahçeli’den flaş YSK açıklaması

MHP lideri Bahçeli, CHP'nin referandumun iptaline ilişkin başvuruya sosyal paylaşım sitesinden, "16 Nisan halkoylamasını lekelemek isteyenler son şans ve kozlarını YSK’da denediler. Amma velakin bacadan girmek isterlerken kapıdan döndüler." dedi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 19:31
Bahçeli’den flaş YSK açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP'nin referandumun iptaline ilişkin başvuruya sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan tepki gösterdi.

MHP lideri, Twitter'dan şu ifadeleri kullandı:

Meşhur bir atasözümüzdür: “Yenilen pehlivan güreşe doymaz.” Benim sözümdür: “Yese de doymayan, içse de dolmayan pehlivan olmaz.”

16 Nisan halkoylamasını lekelemek isteyenler son şans ve kozlarını YSK’da denediler. Amma velakin bacadan girmek isterlerken kapıdan döndüler.

16 Nisan’a mühürsüz seçim dediler. Tanımıyoruz dediler. Meşruiyetini tartıştılar. Ama kesin karar ve hükmü YSK verdi, bu bahsi kapadı.

Oysaki mühürlenmiş iradeleriyle, mil çekilmiş idrakleriyle milletimizin verdiği mesajı çarpıtmaya, çürütmeye kalktılar. Fakat olmadı, tutmadı.

Diyorum ki, Türk milleti 16 Nisan’da mührünü tam on ikiden vurmuş, siz daha neyin mühründen, neyin zarf ve pusulasından bahsediyorsunuz?

Kıdemli kaos uzmanları tezgahlarını başka yere açsın. Deneyimli kriz ustaları boşuna çırpınmasın; 16 Nisan bitmiş, sayfa kapanmıştır.

Haber Tarihi: 19 Nisan 2017 Çarşamba 19:31

YORUM YAZ

 • AbdulcabbarAbdulcabbar11 ay önce
  Eyy Yiğiy Başbuğ! Allah senden razı olsun....
 • buminbumin11 ay önce
  seni genel başkan olarak tanımıyoruz hey bahçeli.biz seni dinlemedik dinlemeyeceğiz .bize kanla beslenen eli kanlı vampirler diyenlere sattın bizi.sende onur varsabir saat dahi o makamda durmazsın,defolup gidersin.bizi hizbullahın pkk nın destekçileri ile aynı kefeye koymak istedin
 • MuratMurat11 ay önce
  Hamd ve sukur ancak Allahadır. La galıbe ıllallah,Allah DEvlet Bahcelı ve evet veren ulkuculerdende, hudaparla evet veren kürt kardeslerımızden de razı olsun bu kutlu yolda yıne kardeslık mayasıyla vatanımıza mılletımıze devletımızed sahıp cıktık. fıtnecıler fesatcıları kaoscuları karanlık odakları yenılgıye ugrattık......Allah reıse dusmanları karsısında nıce muhavvakıyet ve muzafferuyetler nasıp etsın Allah reısı basımızdan eksık etmesın Allah reıse uzun omurler saglık ve sıhhat nasıp etsın Amın reıs: la tahzen innallahe meane...
 • Osman 61 Osman 61 11 ay önce
  Helal sana gercek türk sevdalisi yolunuz acik olsun. AKP Ve MHP el ele olmali icindeki pislikleri temizlenmeli . Artik Büyük Türkiye Geliyor Allahin izniyle. ve selam
 • OSMANLIOSMANLI11 ay önce
  """Biz Kürd’ü Türkmen’i, Çerkez’i Laz’ı, Doğulusu batılısı, Boşnağı, Arnavut’u, Alevi’si Sünni’si hep birlikte Büyük Türk Milletiyiz """
 • HasanHasan11 ay önce
  Senin allahına gurban devlet bey .Senin bu tesdanın kabul edilsin veya görmeden gelinsin tarihede geçti yazıldı Türk milletinin kalbinde yerini buldu.varol.varol.varol.Allaha emanet olasın
 • Dursun yilmazDursun yilmaz11 ay önce
  Gerçek vatanını seven adam allah razı olsun bu vatansana minnettar hiç bozma kendini gönüllerin sultanı sensin
 • Dursun yilmazDursun yilmaz11 ay önce
  Türkiye'den başka türkiye yok
 • Ulkucu taban yuzde75Ulkucu taban yuzde7511 ay önce
  Bahceli tabanin yuzde75 i seni istemiyor delegelede ayni sekilde 800imza ile seni istemedigini ispatladi.defol git yoksa tarihe en rezil ulkucu olarak geciceksin.sen olmadanda bu dava surer.milliyetci turkiye partisi hazir kuruluyor 10kisi haric sana kimse oyvermez.defolki partimizi geri alalim.
 • ruzikruzik11 ay önce
  ne diyorsun Cakal
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018