Bahçeli: Ülkücüyüm diyen evet der

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erzurum'da vatandaşlara hitap etti. Mitinge Erzurum halkının katılımı yoğun oldu.

26 Mart 2017 Pazar 22:22
Bahçeli: Ülkücüyüm diyen evet der

Erzurum'da vatandaşlara seslenen MHP lideri Bahçeli, "Şimdi soruyorum dadaşlar: Türkiye'ye sahip çıkacak mısınız? Bayrağa vatana sahip çıkacak mısınız?​​" dedi.
"16 Nisan'da milli beka için evet mührünü vuracağız." diyen Bahçeli, "Ülkücüyüm diyen referandumda evet der ve demelidir." diye konuştu.

"ÜLKÜMÜZDEN GERİ ADIM ATAMAZDIK"

"16 Nisan'da yıldırım yemişe dönecekler. İftiraları Erzurum elinin tersiyle itecektir. Türkiye'nin bekası için uyanış halini destekleyecek misiniz? Sorumluluk almaktan uzak kalamazdık. Ülkümüzden geri adım atamazdık. Rejimi değil hükümet etme sistemini reforma tabi tuttuk.

Bahçeli'nin konuşmasının satır başları:

"21 gün sonra yapılacak Anayasa referandumumuzun barışa huzura dirilişe vesile olmasını temenni ediyorum. Muhterem dadaşlar, Erzurum tarihimizin canlı şahididir.Bu topraklarda nice sevinçler, zaferler acı ve ayrılıklar yaşanmıştır. Kafkas cephesinde Allahuekber dağlarında dondurucu ayaza, millet ateşiyle karşı koyan şehitlerimize rahmet niyaz ediyorum. Dadaşlar hiçbir sorumluluğu gözardı etmediler.

Direnişimizi güçlendirirsek Türkiye düşmanlarının sindiklerine tanık olacağız. Dün Erzurum'a işgal ve esareti dayatanlar bugün yeniden hazırlık içindedir. Şimdi soruyorum dadaşlar: Türkiye'ye sahip çıkacak mısınız? Bayrağa vatana sahip çıkacak mısınız?

Zaman birlik olma zamanıdır. Milletimiz saldırıya uğrarken iktidar muhalefet çekişmesini makul göremeyiz. Erzurum kervana İngiltere'de katılmıştır. 15 Temmuz'da bombalar Londra'ya değil, Ankara'ya atılmıştır. FETÖ kollanırken, kanlı terör de Batıdan destek almaktadır. ABD ve Avrupa'nın FETÖ'yi aklama çabası niyedir kime hizmettir?

15 Temmuz'un faili bal gibi FETÖ'dür. Gerçekleri inkar edenler ise FETÖ'ye bu görevi verenlerdir. Erzurum da Türkiye de FETÖ'yü iyi tanımaktadır ihaneti asla unutmayacaktır.

İLK DEFA CEZA GELİYOR

16 Nisan'da yıldırım yemişe dönecekler. İftiraları Erzurum elinin tersiyle itecektir. Türkiye'nin bekası için uyanış halini destekleyecek misiniz?

Sorumluluk almaktan uzak kalamazdık. Ülkümüzden geri adım atamazdık. Rejimi değil hükümet etme sistemini reforma tabi tuttuk. İlk defa cumhurbaşkanına cezai sorumluluk geliyor. Bunun neresi yanlıştır. Çatışma olmayacak veya en aza çekilecektir. Cumhurbaşkanının bir partiye üye olmasında yanlış yoktur. Hangi cumhurbaşkanı bugüne kadar partisiz hareket etmiştir? Kılıçdaroğlu bu soruya yanıt vermelidir.

CHP boşuna uğraşmasın, çamur siyasete saplanmasın. 16 Nisan'da milli beka için evet mührünü vuracağız. Biz Türkiye'nin diriliş ve toparlanmasına evet diyoruz."

Haber Tarihi: 26 Mart 2017 Pazar 22:22

YORUM YAZ

 • Teyyo Teyyo 1 yıl önce
  Türkeş'in mit elemanı olarak tanımladığı derin devlet in Devleti ne ve yalancı ve talancılara karşı HAYIR!
 • SayarSayar1 yıl önce
  Selam olsun başbuğum
 • ÜmitÜmit1 yıl önce
  EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET EVET
 • ahmet öztürkahmet öztürk1 yıl önce
  Bu CHP gerçekten bitmiş meydanlara çıkmaktan korkuyor,buda CHP içinde EVET oyu vereceklerin çoğunlukta olduğunu gösteriyor,vahhhh vahhhhh partiyi ne hale getirdiler,MHP nin şu muhteşem kalabalığını görünce chp liler iyice moral açısından çökmüştür
 • hasanhasan1 yıl önce
  ama degilik
 • Sayın Bahçeli Sayın Bahçeli 1 yıl önce
  boşuna uğraşıyor. Başkanlık Sistemi, eyalet sistemi demek. O da bölünmeye bir adım kaldı demek. Ülkücüler ve Milliyetçiler bunu yemez.
 • ÜlkücüÜlkücü1 yıl önce
  Ülkücüyüm hayir diyorum siz ülkücümüsünüz onda emin degilim sayin bahcelizira 3 ayda bi fikriniz degistiriyorsunuz
 • nail selçuknail selçuk1 yıl önce
  ülkücüyüz ama evet demiyoz napacan ihraçmı edecen devlet bey
 • Fuat...üFuat...ü1 yıl önce
  Evet demek için ülkücü, Hayır demek için terörist olmak gerekmez... Siyasetin ne kadar iğrenç birşey olduğunu gösteren tüm siyasilerimize sonsuzteşekkürler... Sizin iğrenç kavgalarınıza neslimiz inşallah bulaşmaz.... Bıktık kavga ve gerilimden bıktık.....
 • Gerçek Türk milliyetçisi hayır der!Gerçek Türk milliyetçisi hayır der!1 yıl önce
  Gerçek Türk milliyetçisi hayır der! Zira İlk önce Atatürkçü sonra turancı olunur. Zira mhp chp nin yolunu kaybetmesinden dolayı kurulmuştur. Atatürkün kurduğu Türke dayalı devlete sahip çıkılırsa, turan gerçekleşebilir. Bu durumda ilk önce Atatürkçü olmalıdır bir ülkücü yoksa akp lidir. Başbuğ Türkeşde benimle aynı görüşü dokuz ışık doktrininde savunmuştur.Hal böyle olunca, Atatürke ve kurduğu cumhuriyete düşman olan akp nin anayasasına evet diyecen, ülkücü olamaz! Olsa da olsa Türk düşmanı bir araplaşmış Türk olur.
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü