Baba evden kaçan kızını İstanbul sokaklarında gece gündüz arıyordu

İstanbul'da annesine peçetenin üzerine yazılı not bırakarak kayıplara karışan 16 yaşındaki Ceren Ömür Koca babası tarafından tesadüfen bulundu.

07 Aralık 2017 Perşembe 10:02
Baba evden kaçan kızını İstanbul sokaklarında gece gündüz arıyordu

İstanbul'da 4 gün önce ailesine bir mektup bırakarak evden kaçan Ceren Ömür Koca bulundu. Liseli Ceren kendisini sokak sokak arayan babasıyla tesadüfen Taksim'de karşılaştı.

Sosyal medya Ceren için harekete geçmiş, Ceren’in hayranı olduğu dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu da Ceren’in eve dönmesi içi çağrı yapmıştı. 

Sabah gazetesinin haberine göre: Tuzla'da Postane Mahallesi'nde ikamet eden liseli Ceren Ömür Koca, 3 Aralık gecesi ailesine bir mektup bırakarak evden kaçmıştı. Sosyal medya Ceren için harekete geçmiş, Ceren'in hayranı olduğu dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu da Ceren'in eve dönmesi içi çağrı yapmıştı. Baba Ercan Koca kızını, kaybolduğu günden beri gece gündüz demeden sokak sokak arıyordu. Ceren'in gidebileceği yerlerde dolaşan baba Ercan Koca, önceki gün Taksim'de kızını aramaya devam ederken, Ceren'i birden karşısında buldu. Hem şaşıran hem de üzülerek gözyaşlarına boğulan genç kız, babasına sarılarak özür diledi ve bir daha evden kaçmayacağını söyledi. Allah'ın bir lütfu olarak kızlarını bulduklarını söyleyen baba Ercan Koca, reşit olmayan kızını sorgusuz sualsiz kalmasına izin veren oteli ise şikayet etti.

Haber Tarihi: 07 Aralık 2017 Perşembe 10:02

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    17 Ekim 2018