Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen’denAkbatı’ya 6.yaş sürprizi

Ayşegül Aldinç ile pop müziğin başarılı ismi Gökhan Türkmen Akbatı AVYM’nin 6.yaş kutlamasında aynı sahneyi paylaştı.

19 Eylül 2017 Salı 21:18
Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen’denAkbatı’ya 6.yaş sürprizi

İkili, 2016’da düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı aynı sahnede canlı olarak seslendirdi. Konseri binden fazla müziksever izledi.

Türk pop müziğinin en başarılı yorumcularından Ayşegül Aldinç ve imzasını attığı kaliteliprojeler ile adından söz ettiren Gökhan Türkmen, AkbatıAVYM’nin 6.yaş kutlamalarındaaynı sahneyi paylaştı. İkili, 2016’da düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı canlı olarak seslendirdi. Binden fazla müziksever tarafından izlenen konserde gelenler keyifli vakit geçirdi.

Sahneye ilk olarak Gökhan Türkmen çıktı. Başarılı sanatçı eski ve yeni albümünden şarkılar söylediği konserde 1 saat boyunca performans sergiledi.Gökhan Türkmen’in hemen ardından Ayşegül Aldinç 2010 yılında büyük başarı yakalayan ‘O Kız’ şarkısıyla kendisini heyecanla bekleyen misafirlerle buluştu.

DURUM LEYLA!

Konserin sürprizi ise Ayşegül Aldinç ile Gökhan Türkmen’in 2016 yılında düet yaptıkları ‘Durum Leyla’ isimli şarkıyı birlikte seslendirmeleri oldu. Bu şarkıdan sonra Ayşegül Aldinç’in unutulmaz şarkısı Beni Hatırla’yı da birlikte seslendiren ikili müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

Misafirlerin tek bir ağızdan şarkılara eşlik ettiği konser çekiliş ve sürprizlerle renklendi.

Haber Tarihi: 19 Eylül 2017 Salı 21:18

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    26 Eylül 2018