Avusturya'da doktor bozuntusundan büyük alçaklık

Faşist uygulamaları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eleştirilerine maruz kalan Avusturya'da bir diş doktoru muayahanesinin girişindeki tabelaya "Erdoğan'ın politikasını tasvip eden Türkler randevu istemesin" yazdı.

21 Nisan 2017 Cuma 07:45
Avusturya'da doktor bozuntusundan büyük alçaklık

Referandum sürecinde "Hayır" cephesine açık destek veren Avrupa, ortaya çıkan sonuçları bir türlü hazmedemedi. Faşist uygulamaları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sık, sık eleştirdiği Avrupa ülkeleri bildiğini okumaya devam ediyor.

Avrupanın ırkçı uygulamalarına son örenek ise Avusturta'dan geldi. Innsbruck'ta bir diş doktoru muayahanesinin girişindeki tabelaya "Erdoğan'ın politikasını tasvip eden Türkler randevu istemesin" yazdı. Tabela ülkede yaşayan vatandaşlarımız tarafından tepkiyle karşılandı.

İşte o küstah tabela;

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 07:45

YORUM YAZ

 • OsmanOsman1 yıl önce
  İkinci bir hitler istemiyorlar.
 • MertMert1 yıl önce
  Halkın % 50si. nefret ediyor. Bu adama az bile.
 • Bayburt kalesi Bayburt kalesi 1 yıl önce
  Cinsine tükürdüğüm cinsine çekmiş nazi artıkları gerçi bizdeki yozgatı bayburtu rizeyi insan saymayan jön gavur artıkları bunlardan beter ne demişti muharrem ince o pankartı indireni oraya asın kel alilerin torunları azgın azınlık laik yobazlar
 • BetoBeto1 yıl önce
  Einmal NAZI immer NAZI...so ist Österreich!!!
 • hasanhasan1 yıl önce
  nerede kaldı senin hipokrat yeminin avrupalı doktorlar hipokrat yeminini bozdu artık kimsenin o doktorlara canını emanet edebileceğini sanmıyorum.
 • ASIASI1 yıl önce
  Sahsen bende Erdogandan nefret edenlerden nefret ediyorum.Fazla SÜRMEZ ya AMERIKA yada RUSYA Avrupanin TEPESINE binerler sanmayinki RUSYA ve AMERIKA böyle Irkci söylenimleri tolera edecek kapasitede Dünyayi iki Devlet yönetir Biri Amerika biri Rusya Avrupada söz sahibi olmak istiyor ama nafile Avrupa kaybedecek Kazananlar devamli Amerika ve Rusyadir.
 • ENGİN CANENGİN CAN1 yıl önce
  yanlış birşey yapmış doktor.ama sonucata serbest meslek.istedigini alır istedigini almaz.adamın kendi bilecegi bir iş.benimde yazzanem ofisim olsa.esadı destekleyen araplar gelmesin derim.o yuzden o doktorda belliki böyle bi mantıkla davranmış.yaptıgı dogru degil.ama kendince bi kararı var demekki.birşeyler biliyor anlaşılan
 • MustafaMustafa1 yıl önce
  Onlar görevlerinin gereğini yapıyor.Bizim görevimiz ne biliyormuyuz.
 • Mehmet Mehmet 1 yıl önce
  Renklerini belli etmeleri daha iyi. Asıl mesele artık dünyada gündemi biz oluşturur konumdayız.Bu ne anlama gelir bilir misiniz.
 • MünirMünir1 yıl önce
  Ne oldu vahşi batı insan hakları diyordunuz sizin insan hakları dediğiniz sömürdüğünüz sürece, sömüremezseniz dikta. Afrika amerika avustralyadaki vahşiliklerinize bakın
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü