Seçim 2019 Sayfası

"Avrupa medyası bizi kandırmış... Türkiye'de savaş değil bayram var"

Avrupa Sivil İnsiyatif Platformu Genel Başkanı Sedat Demir, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek için sınırın sıfır noktasına gitti ve Avrupa medyasının Türkiye'de savaş olduğu yönünde algı oluşturduğunu söyledi.

24 Şubat 2018 Cumartesi 22:12
"Avrupa medyası bizi kandırmış... Türkiye'de savaş değil bayram var"

Sivil Toplum kuruluşları tarafından Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe verilen destek her geçen gün katlanarak devam ediyor. Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği ve Avrupa Sivil İnsiyatif Platformu da sınırın sıfır noktasında konuşlanan askeri birlikleri ziyaret etti. Şehit aileleriyle birlikte yapılan ziyarette, sıfır noktasında kurbanlar kesildi.

Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Güner, “Necip bir milletiz. Buradaki birlik ve beraberlikten çok gururlandık” dedi.

DÜĞÜNE GELMİŞİZ

'Türkiye’de savaş var' diye kandırıldıklarını ifade eden Avrupa Sivil İnsiyatif Platformu Genel Başkanı Sedat Demir, “Bizler Avrupalı Türkler olarak, Evlad-ı Fatihanlar olarak sınıra geldik. Yaklaşık iki gündür bu bölgedeyiz. Bize Avrupa’da basının ve medyanın sunduğu bir şey var. Türkiye’de güney bölgesinde savaş var. Maalesef bizi kandırmışlar. Türkiye’de bir savaş yok. Türkiye’de düğün var. Türkiye’de bayram var. Biz düğüne gelmişiz. Müthiş bir kenetlenme gördük” dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Şubat 2018 Cumartesi 22:12

YORUM YAZ

 • Bedri polatBedri polat1 yıl önce
  Avrupa’da yaşayan Türk kardeşlerimiz size selam olsun görüyorumki yüreğiniz memleket sevdası ile çarpıyor ne güzel.Ama ülkemizin doğusunda batısında kuzeyinde Güney’inde ve dişinda yasayan vatandaşlarını düşünen onların istikbalini Şeref’ini yücelten devletimizin sizlerede katkısı çok.sizlerinde memleketimizi kötülemek isteyenlere yaşadığınız yerlerde en azından dille olsa mücadele etmenizi beklerim.
 • SalihaSaliha1 yıl önce
  Kardeşhangi mahkeme kimi kimin mahkemesine şikayet ediyorsun, iti it isirirmi!
 • xdysxdys1 yıl önce
  avrupa denilen teröristlerin siginagi ve avrupa medyasi denilen terörist destekcileri türkiyeye karsi yalan propoganda yapmaya doymadi hainler sürüsü gün gelicek kendi yetistirdikleri teröristlerin b..kunda bogulacaklarhatiya mustahaktir.
 • nn1 yıl önce
  AVRUPA DOĞRUYAZARSİZLER UYANANA KADAR DEVE HENDEK ATLADIÇÜNKÜ AVRUPA NATO FETO FATOŞ DAHİL YILLARCA ÖNCE YER ALTI TÜNELİ KAZARAK SAVAŞA HAZIRLIK YAPMIŞLARDIR ŞİMDİ SİZ BU TÜNEL YAPILAN BİLMESİ İÇİNGEREKLİMA MALZEME KAZIMA KALIPLAMA DEMİRLEMEBETONLA KİLOMETRELERCE YAPILAN TÜNELLER KİM ADİNA KİMİNLE SAVAŞA HAZIRLIK YAPMAK İÇİN YAPILDIĞINI BELGELETİPKİMLERİN YAPTIĞINI NE MAKSATLA SAVAŞ HAZIRLIĞI YAPTIĞINI MAHKEMELERE VERİLMELİ BUNU YERLİ HALK BAŞVURU YAPMALİVE SİZDE BASIN YOLUYLA SORUN GÖRÜNYAZARKEN ÇIZARKENUYUMAYIN

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019