Avrupa Birliği'nden Erdoğan'ın Nazi benzetmesine küstah cevap

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, Alman makamlarının uygulamalarını Nazi dönemine benzeten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik küstah açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere Almanya son dönemde takındığı tutum ile Türkiye'den tepki toplamıştı.

08 Mart 2017 Çarşamba 13:34
Avrupa Birliği'nden Erdoğan'ın Nazi benzetmesine küstah cevap

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘Nazi uygulaması' benzetmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Juncker, Lüksemburg televizyonuna verdiği demeçte, "Günümüz Almanya'sının Nazi dönemi ile kıyaslanmasını kabullenemem. Bu küstahlıktır” dedi.

AB Komisyonu Başkanı Juncker sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye'den gelen haberler karşısında hayrete düşüyorum. Türkiye Cumhurbaşkanı ve Türkiye Dışişleri Bakanı'nın günümüz Almanya'sının Nazi Almanya'sından daha kötü olduğu şeklindeki sözlerini kabullenebilmem mümkün değildir. Ebeveynim ve onların ebeveynleri Nazi diktasının ne olduğunu iyi bilirler.”

Haber Tarihi: 08 Mart 2017 Çarşamba 13:34

YORUM YAZ

 • ŞenerŞener1 yıl önce
  Ebeveynleri yahudi mi acaba?
 • aaaa1 yıl önce
  soysuz sen almanyanin kopegimisin
 • Dermanbey Dermanbey 1 yıl önce
  Bu ...Nazi çocugu oldugu için Atasına Laf söyletmek istememiş ama bilineni inkar etmek KÜSTAHLIKTIR...yürüüü At Arabası, arkadan binecekler var...
 • Reis'inReis'in1 yıl önce
  Almanya'ya karşı, Nazi çıkışının arkasında Israil'in desteği var mıdır. Malum Mavi Marmara anlaşmasından sonra bir çok konuda işbirliği çok gelişti. İsrail'de Nazi mağduriyetini hep gündemde tutmakister.
 • Ali KılıçAli Kılıç1 yıl önce
  Biz Nazizm'den etkilenmemiş bir millet olarak onun ne olduğunu tam bilmiyoruz ve çok abartılı açıklamalar yapıyoruz. Bu Nazizm dediğimiz şey Avrupa'da 25 milyon insanın hayatına mal olmuş, milyonlarca ocak söndürmüş, Avrupa'nın hafızasında çok derin yaralar açmış bir olay. Bizim tarihimizde Moğol istilaları bile bununla kıyaslanamaz, velhasıl bir benzetme yaparken bence daha dikkatli olunmalı, Nazizm bizim tam bildiğimiz bir konu değil.
 • KeskinKeskin1 yıl önce
  Küstah sensin gavur köpek.
 • YAVUZSELIMDOĞRUSÖZLÜ YAVUZSELIMDOĞRUSÖZLÜ 1 yıl önce
  E V E T !. ..N A Z İ AL M AN Y A S Ive A R K AB A H Ç E Sİ güdükleşenAB'Ğİ ...
 • ferhatferhat1 yıl önce
  AB ye girmek için çırpuınanabiz değiliz 14 yıldrı AKP hükümeti can atmaktadır.Üstelik onların kanunlarını bile bizim kanunların üstüne çıkarmıştır ve Ab standartlarında uygulama başlamıştır,tabii ara sıra milletin gazınıda alıyor hükümet ama gerçek Anlmanya anlaşmışlardı ve bakanını da Türkiyeye davet etmişlerdir.rve her anlşma talep ve tkarşılıklı taviz içeriri.
 • NazliNazli1 yıl önce
  Valla onu bunu bilmem de Avrupa daki Türklerin basini belaya sokacak.. Bu gidisle Avrupa da rahat yasamak cok zor olacak Türkelr icin.Simdilerde REISSSS diyenler ilerde rahatlarindan olunca bela okuyacaklardir. Avrupada yasayan 5 milyon Türk ü düsünüp konusmak daha iyi olur.Eyyyyyy Avruapa, EYyyy Almanya ninn kimseye faydasi yokkkkk.
 • Sözügüzel Sözügüzel 1 yıl önce
  Daha coook şaşıracaksınız küffar sürüsü
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018